Zavrieť

Porady

Belkin NAT

Zravim potrebujem poradit chcem si nastavit NAT na mojom routry belkin F5D 7234-4 ale polozka NAT sa v system settings neachadza pomozte ako tuto polozku spristupnit dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    shambaL je offline (nepripojený) shambaL

    shambaL
    jednoducho si potrebujem spristupnit na routery NAT.Idem klasicky do routra cez 192.168... do system settings kde by sa malo nachadzat nastavenie NAT-enable/disable lenze tato polozka sa tam nenachadza.Dalsi problem potrebujem si ceknut porty cez port foward.com a napise mi ze router je uzavrety a nepristupny - internet siet vsetko funguje ako ma

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Nemal som nikdy belkin ani ho nepoznam, tu je manual http://en-us-support.belkin.com/app/.../kw/f5d-7234-4 predpokladam, ze si v user mode a ty sa musis dostat do admin modu

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Ak ti ide internet tak je NAT aktivne, niektore routery to robia automaticky a neda sa to zakazat kedze je to vacsinou zakladna funkcia routera.
    Port forward ti vypisuje ze je zavrety lebo ziadne forwardovanie porstov nemas nastavene.
    Skus na routery pohladat Virtual server.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.