Zavrieť

Porady

tel cislo

da sa podla mobilneho cisla zistit komu patri?je bejaky zoznam na nete?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    svecova Pozri príspevok
    da sa podla mobilneho cisla zistit komu patri?je bejaky zoznam na nete?
    Takýto telefónny oficiálne neexistuje ani takúto informáciu nedostaneš na infolinke. Existuje možnosť, že telefónne číslo vlastní firma, ktorá ho má uvedené na webstránke. Vtedy ho jednoducho vygoogliš.

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    mňa napadla len jedna vec...podla predvoľby zistíš kde je číslo evidované či v T-mobile alebo orangi...zájdi si tam a oni by ti to tam veľmi rýchlo zistili..ak by ti ovšem takú to informáciu poskytli...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    podľa predvoĺby nezistíš , lebo T-Mobile číslo 0903 123 456 môže byť v ORANGE alebo O2.

    Ľubica 025 je offline (nepripojený) Ľubica 025

    Ľubica 025
    číslo 920 - informácie o telefónnych číslach účastníkov siete Orange Slovensko s účastníckymi programami (číslo je prístupné len pre účastníkov siete Orange Slovensko)
    číslo 970 - informácie o telefónnych číslach siete T-Com a siete Orange Slovensko (číslo je prístupné len pre účastníkov siete Orange Slovensko)
    číslo 1185 - informácie o telefónnych číslach účastníkov siete Orange Slovensko s účastníckymi programami (číslo je prístupné zo všetkých sietí)
    číslo 1181 - informácie o telefónnych číslach siete T-Com, T-Mobile Slovensko a Orange Slovensko (číslo je prevádzkované spoločnosťou T-Com
    číslo 12149 - informácie o zahraničných telefónnych číslach (číslo je prevádzkované spoločnosťou T-Com)
    Službu Informácie o telefónnych číslach majú všetci účastníci siete Orange Slovensko automaticky k dispozícii, teda bez aktivácie.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    buchač Pozri príspevok
    Tiež by som chcel vidieť toho odvážného pracovníka , ktorý by len tak položil za ďakujem do pľacu cudzie telefónne číslo a váhal tak so svojim zamestnaním ....
    Raz som sa o to pokúsil , odišiel som s dlhým nosom ....
    Podotýkam , že to bola moja známa , od ktorej som túto službu chcel .
    Keby si známej kúpil čokoládu, mohol si to mať...

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    určite NIE !....podľa mena by ti možno povedali číslo, ale opačne určite NIE !

    Ľubica 025 je offline (nepripojený) Ľubica 025

    Ľubica 025
    buchač Pozri príspevok
    To akože zadám konkrétne číslo , ktoré sa mi zjavilo na displeyi neprijatých hovorov a operátor mi poskytne meno ?????
    Nechce sa mi veriť ...
    Jedným časom mi stále vyvolávalo nejaké číslo a keď som naňho zavolala naspäť, tak mi to nikto nebral. Zavolala som na 1181, vysvetlila im situáciu a povedali mi meno - pokiaľ nemá dotyčný utajené číslo, bez problémov ho zistíš.

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    V jednom obdobi som takuto vec uz riesil a operator sa mi porucal. Jeden dobry kamarat - vysetrovatel mi povedal, ze cislo vie zistit policia ak ide o nejake porusenie zakona. Maju pristup do vsetkych databaz na uzemi SR.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    "Od 15. júla 2004 spoločnosť Slovak Telecom rozširuje ponuku informačnej služby 1181 o novú službu – spätné vyhľadávanie. Prostredníctvom tejto služby je možné na základe telefónneho alebo faxového čísla spätné vyhľadávanie údajov o účastníkovi v takom rozsahu, ako sú účastníkom poskytnuté na zverejnenie v telefónnom zozname."
    zdroj: http://www.slovaktelekom.sk/En/Defau...44&PressID=478

    ci to este tak funguje neviem. samozrejme ze je to len pre cisla Tcomu..

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Databazy boli niekedy hit a velky skandal zaroven. Ich aktualnost je dnes uz minimalna a po ich uniku si vela ludi cislo zmenilo alebo utajilo.
    Infolinka 1181 alebo palicka-palicka-snehuliak-palicka sluzi dodnes. Opravujem prispevok mpca: infolinka poskytuje informacie o neutajenych cislach mobilnych operatorov a pevnych sieti SR. Neutajene neznamena, ze nema aktivnu sluzbu CLIR, ale ze v zmluve s operatorom nema poziadavku pre utajenie za ucelom podobnych sluzieb ako je 1181.
    T-Mobile ma linku T-Mobile Asistent 1183 a 1181. Orange neviem, ale z 905 vas isto prepoja. Netreba byt potom prekvapeny, ked pride fakura. Hovory na tieto cisla su drahsie a za kazdu informaciu sa plati.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Neviem ako na slovensku, ale v rakúsku je veľa mobilov, ktoré sa nemusia a ani neprihlasujú na meno, takže sa to ani nedá zistiť. Hlavne ak je to "dobíjacia" sim karta.

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    No ak sa chces dozvediet majitela skus poziadat znameho nech na dane cislo zavola z ineho cisla ako je tvoje a mozno budes mat stastie a majitela spoznas

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    ešte je jedna možnosť. uplne normálne to číslo zadať do google. Ak sa jedná o nejakú firmu tak to číslo na nete niekde bude. Všetko je na webe

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ak vieš meno tak ti číslo povedia ak vieš len číslo nepovedia meno

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Kto si chce utajiť číslo v Orange, službu si môže aktivovať na stránke Orange. Služba Utajenie čísla nie je identická so službou CLIR...
    Stačí klik na , po doplnení tel.čísla a kódu, vám príde SMS s kódom...doplníte a aktivujete si službu utajenie čísla...
    pri úspešnej aktivácií, budete mať v tabuľke pri službe Utajenie čísla - deaktivovať

    Služba Utajenie telefónneho čísla slúži k tomu, aby vaše číslo nebolo pri tel.dotazoch poskytované cudzím osobám.
    Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:22

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Tiež by som chcel vidieť toho odvážného pracovníka , ktorý by len tak položil za ďakujem do pľacu cudzie telefónne číslo a váhal tak so svojim zamestnaním ....
    Raz som sa o to pokúsil , odišiel som s dlhým nosom ....
    Podotýkam , že to bola moja známa , od ktorej som túto službu chcel .

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ľubica 025 Pozri príspevok
    číslo 920 - informácie o telefónnych číslach účastníkov siete Orange Slovensko s účastníckymi programami (číslo je prístupné len pre účastníkov siete Orange Slovensko)
    číslo 970 - informácie o telefónnych číslach siete T-Com a siete Orange Slovensko (číslo je prístupné len pre účastníkov siete Orange Slovensko)
    číslo 1185 - informácie o telefónnych číslach účastníkov siete Orange Slovensko s účastníckymi programami (číslo je prístupné zo všetkých sietí)
    číslo 1181 - informácie o telefónnych číslach siete T-Com, T-Mobile Slovensko a Orange Slovensko (číslo je prevádzkované spoločnosťou T-Com
    číslo 12149 - informácie o zahraničných telefónnych číslach (číslo je prevádzkované spoločnosťou T-Com)
    Službu Informácie o telefónnych číslach majú všetci účastníci siete Orange Slovensko automaticky k dispozícii, teda bez aktivácie.
    To akože zadám konkrétne číslo , ktoré sa mi zjavilo na displeyi neprijatých hovorov a operátor mi poskytne meno ?????
    Nechce sa mi veriť ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kyblik Pozri príspevok
    V jednom obdobi som takuto vec uz riesil a operator sa mi porucal. Jeden dobry kamarat - vysetrovatel mi povedal, ze cislo vie zistit policia ak ide o nejake porusenie zakona. Maju pristup do vsetkych databaz na uzemi SR.
    Toto je predsa jasné .............

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.