Zavrieť

Porady

Aké má následky zasiahnutý výrastok strojčekom na krku ?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké má následky zasiahnutý výrastok kože na krku vo veľkosti špendlíkovej hlavičky? Je to niečo ako fibróm? Zasiahli ho troška pri zahoľovaní na krku, nič sa s ním nestalo, akurát troška krvácal, ostal na mieste. Vedeli by ste mi niekto povedať, či sa mám strachovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Na lekárskej kozmetike ti to vypália a máš pokoj

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    julia168 Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké má následky zasiahnutý výrastok kože na krku vo veľkosti špendlíkovej hlavičky? Je to niečo ako fibróm? Zasiahli ho troška pri zahoľovaní na krku, nič sa s ním nestalo, akurát troška krvácal, ostal na mieste. Vedeli by ste mi niekto povedať, či sa mám strachovať?
    Stáva sa to, keď sa to ukľudní, bude zase dobre. Natieraj si to alpou alebo alkoholom, aby sa to vysušilo.
    Budeš musieť nabudúce upozorniť, že na krku treba holiť opatrne.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    julia168 Pozri príspevok
    Ďakujem ..upokojilo ma to Aj upozorním ale nešťastná náhoda 1x za 6 rokov .. Ale vystrihovať to asi nie je moc vhodné, veď to musí krvácať a nemože sa to tým aj rozširovať?
    To by museli byť bradavičky vírusového pôvodu, aby sa to rozširovalo. Ale keď si dá kaderníčka pozor, tak sa to nestane viac.

    MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

    som jeden MIRCO MIRCO1972
    Odporúčam zájsť kožnej lekárke. Ja som mal na krku niečo podobné a vadilo mi že sa mi tam občas zachytila retiazka. Išiel som kožnej. Tekutým dusíkom mi to vypálila. (nič drastické ani som skoro nič necítil) Po vypálení to bolo chvíľu červené asi za dva dni to zostalo čierne a na taký 4. deň mi to úplne odpadlo a mám pokoj. Za zákrok som platil 1 €.


    MIRCO

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    ak to je iba "hvorovo" potnička, teda taký výrastok s hlavičkou o farbe kože, to normálne vystrihujem...
    mám dojem že odborne je to fibróm...

    julia168 je offline (nepripojený) julia168

    julia168
    Ďakujem ..upokojilo ma to Aj upozorním ale nešťastná náhoda 1x za 6 rokov .. Ale vystrihovať to asi nie je moc vhodné, veď to musí krvácať a nemože sa to tým aj rozširovať?
    Naposledy upravil julia168 : 04.05.11 at 17:44 Dôvod: Doplnenie textu

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    bolí to, aj to krváca....

    ale musíš si byť 100 % istá že je to iba ten neškodný kožný výrastok, teda s prvým by som zašiel na kožné, čo som aj bol... tam to odpália, ale tie mini-to si niekedy cvaknem sám...

    Aké má následky zasiahnutý výrastok strojčekom na krku ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.