Zavrieť

Porady

obmedzovanie a rušenie susedskeho kľudu

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci nemate nahodou niekto skusenost ako postupovat vo veci ktora ma trapi uz dost dlho.
v susedstve mame statnu budovu, ktora uz nefunguje, ale je tam straznik so "straznym" psom. Ked ma psa pusteneho na dvore, neustale zavyja a steka. v kuse bez prestania. je to permanentne kazdy den a noc. Je to uz neznesitelne. neda sa pri tom fungovat, spat, pozerat Tv pracovat.. Milujem zvierata, ale toto ma uz tak hrozne vytaca, ze mam chut mu ublizit. Skusali sme im pisat list, staznost, ale bezpredmetne. vraj pes musi byt pusteny lebo je strazny! nie je vobec vyzciceny. zavyja a steka i napriek tomu, ze na ulici a v okoli nikto nie je.. vedeli by ste mi poradit co s tym? volat policiu? mestsky urad??? prosim pomozte uz sme bezradni! dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Možno by nebolo zlé aj poinformovať sa na Mestský úrad- musia mať nejaké info- platiť daň za psa, mať ho tam hláseného a pod.
    Hluk má naozaj na starosti hygiena.
    a cez deň to nerobí?

    MAndy78 je offline (nepripojený) MAndy78

    MAndy78
    no cez den su tam ludia, takze ho zatvoria. to sme aj my v praci. pustaju ho okolo 4 a zatvaraju rano okolo 8. cez vikend je stale pusteny, takze hluk robi presne ked je clovek doma a chcel by si oddychnut.. je to naozajna nevydrzanie

    obmedzovanie a rušenie susedskeho kľudu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.