Zavrieť

Porady

Cena práce za hrubu stavbu

Zdravim. Dostal som cenovú ponuku na zhotovenie hrubej stavby, cca 95000 SK. Murivo HELUZ 44. brusená, lepená penou.
Založenie stavby, nivelizácia – 160, 65 EUR, Zhotovenie muriva – obvod, preklady, priečky – 1695 EUR, Zhotovenie stropu, pokládka, armatúra, vsadený veniec, betonáž – 1280 EUR, všetko s DPH. Je to podľa Vás adekvátna cena? Okolie ZA. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    To je rozpočet na garáž?Ak na dom tak je to strašne málo.Na vašom mieste by som zvýšil pozornosť a pýtal referencie.Ak nie sú poslať fa kade tade.

    p.mac je offline (nepripojený) p.mac

    človek, ktorý si sám tvorí svoj osud :o) alebo sa aspoň snažím ...viac p.mac
    cena prace okolo 100 000,-Sk je v pohode, vypocitajte si objem tehiel, najdrahsi a najlepsi murari si pytaju 1000Sk bez DPH na m3 muriva. tak si to porovnajte.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    cenníková cena je okolo 1800 sk s DPH za m3 muriva, ale v kompletnej réžii firmy.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    V okolí ZA to tipujem že tam berú od 250 do 500 za m3.Iné je murovať z 250-ky iné z 440-ky tiež je dôležitá zložitosť stavby ,počíta sa množstvo otvorov pilierov prekladov atd.Potom sa tie ceny môžu radikálne líšiť.

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    Ja Tato,
    ako si dopadol ? Naozaj ti to postavili za takúto cenu ? ( Nie je to Alfa 105 ?)

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    bjuty smis Pozri príspevok
    Ja Tato,
    ako si dopadol ? Naozaj ti to postavili za takúto cenu ? ( Nie je to Alfa 105 ?)
    akurat som chcel polozit tu istu otazku..

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    podla mna normalna cena za pracu. Cital som tu par prispevkov ze vytiahnutie murov prizemia stoji cca 20tis na klasickky dom.. typujem tak 8X8M

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.