Zavrieť

Porady

Skladové karty v MRP

Dobrý deň.potrebujem pomoc.Dnes som urobila prvú skladovú kartu na tovar, ktorý sme dostali na faktúru.Ale urobila som chybu.Do skladovej mernej jednotky som nedala sumu celkovú za 1ks ale cenu dodanú od dodávateľa bez dane. mala som 1ks za 288-takže ich cena bola242+daň,a ja som dala cenu 242,-Sk.+19% daň.mohla by som to zmeniť? poraďte mi.Veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    ak nechceš mať spriemerovanú cenu, tak zmaž ak si nahrala príjemku, výdajku, aby na karte nebol pohyb, zmaž aj kartu a nahraj novú kartu so správnou cenou.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    1. v karte opraviť sumu
    2. v pohyboch / príjemka / vymazať zápis / ctrl + del / znovu nahodiť opravenú položku

    kečo je offline (nepripojený) kečo

    slobodna,zadaná kečo
    V karte som to opravila ale v kompletke skladových kariet mám cenu stále tu istú!

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    skladová cena: máš na výber 1. cena bez DPH
    2. cena s DPH

    sadzba DPH - tu vyberieš v závislosti od toho akú cenu si uviedla v skladovej cene: základ alebo základ + DPH

    kečo je offline (nepripojený) kečo

    slobodna,zadaná kečo
    V sjladovej karte som to opravila s 242,-Sk na 288,-Sk bez DPH ale keď si vyhodím komplet skladove karty všetky tak mám v cene 1 zase 242,-Sk

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Opravila si skladovú cenu MJ?
    Ináč zobrazovať sa Ti bude Počiat. cena MJ tú ako si nahrala pred tým. Preto ak by som mala len túto jednu kartu tak by som ju vymazala, najprv ale príjemku ak už bola predtým nahratá, a nahrala novú kartu so správnou cenou.

    kečo je offline (nepripojený) kečo

    slobodna,zadaná kečo
    Už som to opravila, je to v poriadku.Ďakujem za pomoc.Je toho veľa,čo sa musím učiť, lebo som začiatočníčka.Ďakujem ešte raz.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.