Zavrieť

Porady

internet v zahranici

Chcel by som sa opytat, cestujem sluzobne na tri mesiace do Talianska, neviete mi niekto poradit aky internet si vybavit do notebooku? Slovensky od orangu bude asi velmi drahy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    danushka Pozri príspevok
    Celkom som sa potešila tejto téme. Viete mi niekto doporučiť najvýhodnejší mobilný internet v Rakúsku? Momentálne používam Georg od T Mobile, ale ak existuje niečo výhodnejšie, sem s tým.
    Dani ja pouzivam Yess https://www.yesss.at/diskont-shoppen...dec4dd32414941
    Modem+ start.balik si kupis v Hofferi pri pokladni, dobijaci kupon kupis skoro v kazdych potravinach,trafikach,na benzinke...
    Niekori vyuzivaju aj Drei, alebo BOB...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Prever si, ci na hoteli, kde budes byvat, nebude wifi
    ak nie ,riesila by som to tak, ze by som si zobrala mobilny modem so sebou a do neho kupila taliansku kartu.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Celkom som sa potešila tejto téme. Viete mi niekto doporučiť najvýhodnejší mobilný internet v Rakúsku? Momentálne používam Georg od T Mobile, ale ak existuje niečo výhodnejšie, sem s tým.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    ked som bol minuly rok v bibione, kupil som si internet v Telecom Italia Mobile (TIM), kolegyna tam zvykla chodit casto (do IT), tak mi dala usb modem (predpokladam ze to iste ako dava nas t-mobile), a ja som si musel dokupit do neho SIM kartu. Tento link mi vtedy odporucili http://prepaid-wireless-internet-acc...id=CkPTvag2kAE a podla neho som sa skusil spytat priamo v predajni TIM. Myslim ze ponukali iba casovo obmedzeny internet, zobral som si (kedze som tam bol iba tyzden) Internet 40 (40 hodin), SIMka je platna 1 rok po poslednom dobiti. Takto ma to vyslo tusim komplet 25 €. Ale je potrebne mat svoj modem. Myslim ze lacnejsie som sa nevedel dostat nikde inde.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.