Zavrieť

Porady

Vystavenie faktúry v cudzej mene

Prosím o radu, robím JU bez DPH v Alfe, ako mám do faktúry zakonponovať platbu v cudzej mene? Mám ju v SKK a potrebujem to na švajčiarske franky aby to bolo aj na faktúre uvedené. Ďakujem.
Naposledy upravil Jennys : 23.07.07 at 09:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    macula je offline (nepripojený) macula

    macula
    Faktúru vystav vo švajčiarskych frankoch a dňom vystavenia/dňom dodania/kurzom NBS ti program prepočíta faktúru na SKK.

    Jennys je offline (nepripojený) Jennys

    Jennys
    Ďakujem a to mám každú položku na faktúre teda prepočítať a dať v CHF rovno na faktúre? Lebo ja mám v SK ale výslednú sumu potrebujem v šv.korunách.

    macula je offline (nepripojený) macula

    macula
    Áno, každú položku.Potom bude celá fa v CHF a na konci faktúry bude prepočet celej sumy CHF na SKK.

    Jennys je offline (nepripojený) Jennys

    Jennys
    Urobila som to tak, ale mám to len v CHF v SK to uvedené na vytlačenej faktúre nemám, len v pohľadávkach je to prepočítané na SKK

    Jennys je offline (nepripojený) Jennys

    Jennys
    áno zadala som, prepočítalo mi to na SK ale len v pohľadávkach, nie v tej faktúre ktorú budem tlačiť, teda keď ju vytlačím tak v SK to uvedené nemám len v CHF.

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Ak tlačíš Fa v inej mene, nemožno v tlačovej podobe mať na doklade aj našu aj zahraničnú menu.

    Vystavenie faktúry v cudzej mene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.