Zavrieť

Porady

Vypalenie DVD

V Poslednom čase, keď vypalujem dvd-čka, ide všetko štandardne, len po napálení je vždy dvdčko čisté bez žiadneho zápisu.Kde je problém? v DVD-čku alebo v mechanike?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mottylik je offline (nepripojený) mottylik

    mottylik
    Včera som vyskúšala 3, čo som si stiahla, aj nera som si odinštalovala, a stále mi to robí

    aiosys je offline (nepripojený) aiosys

    Bojovník ako každý živnostník... ...viac aiosys
    Nemas ako primarnu mechaniku vybratu virtualnu mechaniku? Skus sa pozriet tam kde vyberas cez, ktoru napalovacku sa to ma napalit [kazdy program to ma inde]... Ja pouzivam BurnAware Free a mechaniky mam "hore" v okne [napr ked kliknem ze Data CD], aj virtualnu a aj fyzicku [ja mam ako bonus este aj externu ]... Ale asi by pri virtualke napisalo ze nemam disk...
    Druha moznost je Update firmwaru alebo precistenie mechaniky. Mozes tam mat aj nejaky posahany virus...

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    Ja používam Aschampoo Burning Studio 6 je zadarmo a jednoduchý.v prípade že nie je niečo v poriadku z napalovačkou alebo z dvd hneď ma to upozorní.Nero som prestal používať lebo je zbytočne komplikované oproti Aschampoo.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja používam Aschampoo Burning Studio 6
    ... je dobrý (mne dokonca A šampoňáci upgradovali Studio 6 na 2010 Advanced - nič som nepýtal, nič som neplatil, jednoducho ponúkli a šlo to). Okrem neho mám ešte CDBurnerXP - tiež som s ním spokojný.

    traveldrive je offline (nepripojený) traveldrive

    traveldrive
    mottylik Pozri príspevok
    V Poslednom čase, keď vypalujem dvd-čka, ide všetko štandardne, len po napálení je vždy dvdčko čisté bez žiadneho zápisu.Kde je problém? v DVD-čku alebo v mechanike?
    Chyba bude najskôr v tom, ako tu už bolo napísané (aiosis), že nemáš navolenú tú správnu mechaniku, v ktorej je čisté médium. Stáva sa to dosť často, hlavne ľuďom, ktorí sa v tom dopodrobna nevyznajú. Banálna chyba, ale ak človek nevie, kde má kliknúť, tak hľadanie chvíľu potrvá...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.