Zavrieť

Porady

Viazanie roxoru

Dobrý deň.
Vie mi niekto poradiť, či je možné viazať roxor na hornej deke aj iným spôsobom, ako drôtom? Rozmýšľal som na nejakými sťahovacími páskami (binderky), ale neviem, či by to bolo ideálne riešenie. Je toho akosi moc na viazanie a rozmýšľam nad uľahčením si roboty.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Drôt je ideálny.Ak máte zbytočných zopár desiatok eur , tak v stavebninách sa dajú kúpiť nastrihané drôtiky a prípravok na viazanie armatúr.

    sucan je offline (nepripojený) sucan

    sucan
    Ten viazací drôt by som nastrihal, to nie je problém, ale zaujal ma ten prípravok na viazanie armatúr. Čo to je za vec, ako to vyzerá?

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    sucan Pozri príspevok
    Ten viazací drôt by som nastrihal, to nie je problém, ale zaujal ma ten prípravok na viazanie armatúr. Čo to je za vec, ako to vyzerá?
    Kamarát robí na betonárke a tam majú takú vecičku, ktorá stlačením spúšte zviaže roxor drôtom na mašličku. Skús sa po niečom takom popýtať = zapožičať. Osobne neviem ako to vypadá, len čo mi rozprával.

    vturansky je offline (nepripojený) vturansky

    vturansky
    Manual Pozri príspevok
    Kamarát robí na betonárke a tam majú takú vecičku, ktorá stlačením spúšte zviaže roxor drôtom na mašličku. Skús sa po niečom takom popýtať = zapožičať. Osobne neviem ako to vypadá, len čo mi rozprával.
    Mam to doma. Je to super vec. Vyzera to ako valcek, dlzka 30cm, priemer 4cm, na konci hacik a ako to potiehnes smerom hore, tak je tam zavit a zatiahne to tie drotiky. Drotiky stoja cca 200 ks - 6 €. Nafotim to a v pondelok mozem poslat foto.

    sucan je offline (nepripojený) sucan

    sucan
    Ak by sa dalo, skúste sem hodiť to foto, sám som na to zvedavý. Predsa len nebudeme drať kolená o roxor, keď dnes už do vesmíru lietajú rakety.

    vturansky je offline (nepripojený) vturansky

    vturansky
    sucan Pozri príspevok
    Ak by sa dalo, skúste sem hodiť to foto, sám som na to zvedavý. Predsa len nebudeme drať kolená o roxor, keď dnes už do vesmíru lietajú rakety.

    Dobry den,

    Tak Vam posielam obrazky toho viazaca.
    07072009255.jpg  
    07072009256.jpg  
    07072009257.jpg  
    07072009258.jpg  
    07072009259.jpg  

    1/1

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    vturansky Pozri príspevok
    Dobry den,

    Tak Vam posielam obrazky toho viazaca.
    To je ono .

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    ja som videl aj nieco take uplne automaticke. len prilozis taku pistol a stlacis gombik a je to

    vturansky je offline (nepripojený) vturansky

    vturansky
    chandler Pozri príspevok
    ja som videl aj nieco take uplne automaticke. len prilozis taku pistol a stlacis gombik a je to
    Tak to je potom omnoho lepsie. S tymto sa narobis
    Mate niekto foto, alebo typ toho strojceka?

    vturansky je offline (nepripojený) vturansky

    vturansky
    Wlady Pozri príspevok
    Kde sa take da kupit?
    Ja som to kupil v Baumaxe vo Viedni asi 3 roky dozadu. Ani neviem co to uz stalo, ale ziadna horibilna suma to nieje. Dratiky tiez tam. Ale predpokladam, ze sa to da dostat kupit aj tu niekde.

    Odyn je offline (nepripojený) Odyn

    Odyn
    Nie je zle ale podla mna za chvilku odide zapestie.
    Ja som na stavbe pouzival toto TORNADO PRO , Profi viazač veľký EDMA a viazacie droty su tusim 1000ks -12€

    Islo to velmi velmi rychlo a dosiahne sa s tym velmi pevny spoj. Bol som s tym velmi spokojny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.