Zavrieť

Porady

Kraniosakrálna terapia

Prosím o informácie ohľadom kraniosakrálnej terapie a možnostiach na Slovensku. Zatiaľ som našla terapeuta len v Košiciach. Je to veľmi ďaleko (sme z Trnavy). Hľadám teda terapeuta niekde bližšie alebo ešte lepšie možnosť túto terapiu sa naučiť v nejakom kurze. Ak máte niekto info ohľadom tejto veľmi zaujímavej terapie, prosím ozvite sa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dadadj je offline (nepripojený) dadadj

    dadadj
    Ahoj Evka. Z tvojho prispevku som nepochopila ci chces kurz alebo terapeuta. Poznam totis terapeutku, ktorá sa venuje tomuto druhu terapie. Ak mas este zaujem napis mi mail na adresu dadadj@gmail.com poskytnem ti viac inf.

    pekny vecer praje Dadka

    belucio je offline (nepripojený) belucio

    belucio
    Ahoj EvaB. ja som zo Skalice a tiez hladam tento kurz, nasiel som na alterna KRANOSAKRALNU TERAPIU. Je to v Oktobry, a myslim ze vo Zvolene 3500 sk. Isli by ste? Prosim ozvy sa mi!!!

    SlavkaNr je offline (nepripojený) SlavkaNr

    SlavkaNr
    Ahojte. Dnes som sa "cistou nahodou" dostala k clanku o tejto terapii a kedze na nahody velmi neverim ,chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti. Nie je hlboka relaxacia, v ktorej sa to robi, velmi podobna hypnotickemu stavu?Ma niekto aj nejake vysledky?Celkom robi na mna dojem, ze mi niekto uvolnuje energiu v mozgu...vdaka

    Žani je offline (nepripojený) Žani

    Žani
    Ahojte, v utorok v relácii REFLEX som prvý krát počula o kraniosakrálnej terapii. Vie niekto, kto bola ta mladá terapeutka? Privítala by som bližšie informácie, nakoľko skoro celý život trpím na bolesti krčnej a krížovej chrbtice a to mám už 55 rokov. Žiadne lieky proti bolesti nemôžem užívať, kvôli vysokému tlaku. Chodím na masáže a aj cvičím, avšak úľava je iba krátkodobá. Možno táto terapia by mi vedela pomôcť. Ďakujem

    maserka je offline (nepripojený) maserka

    maserka
    Ahoj,oíšem teraz aj ked tvoj príspevok je tu zavesený už dlho..Aj ja sa zaujímam o kranialku a hladam prave terapeuta v Košiciach,kde som ho zatial nenašla. Možeš mi poradit? Diki

    maserka je offline (nepripojený) maserka

    maserka
    Ahoj Eva,ja by som mala záujem o kontakt na terapeuta kranialky z Košíc,ak je to ešte aktualne prosím prepošli mi kontakt nanho. Velmi pekne dakuje. A ako to ide,už máš kurz a si s terapiou spokojná? Diki ešte raz

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    aktívne masírujem cca. 6 rokov a kurz na túto terapiu je hazard so zdravím. Tento kurz môže absolvovať človek s hocijakým vzdelaním. stačí, že má masérsky kurz, čo ale nieje záruka toho, že niečo vie. Preto si dávajte pozor akého "terapeuta" si vyberiete, keďže sa na to robia rýchlokurzy, ktoré trvajú 1-2 dni a nakoniec to vykonávajú Ľudia bez zdravotných škôl... Máme len jedno zdravie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.