Zavrieť

Porady

Film z pc na DVD

cawte chcel by som sa spýtať ako najrýchlejšie napálim film z pc na DVD pretože ked to robím cez nera tak to dlho trvá dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    Pravdepodobne ten film musí najprv prekonvertovať na iný formát, aby ho bolo možné prehrať.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    crimses Pozri príspevok
    cawte chcel by som sa spýtať ako najrýchlejšie napálim film z pc na DVD pretože ked to robím cez nera tak to dlho trvá dakujem.
    Napis nam presny postup ako to robis

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    A tiež napíš v akom formáte je film teraz (akú má príponu) a ako ho chceš mať na DVD. Ako VideoDVD? Alebo stačí ako DATA (AVI)?

    Agostino je offline (nepripojený) Agostino

    Agostino
    Vôbec tomu nechápem, že ako ti môže trvať napálenie jedného DVD filmu dve hodiny. Veľmi ťažko je na túto otázku odpovedať.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Vôbec tomu nechápem, že ako ti môže trvať napálenie jedného DVD filmu dve hodiny. Veľmi ťažko je na túto otázku odpovedať.
    Ale mohlo by. Čo ak má nastavený PIO mód a nie DMA? vtedy to ide pomalšie.
    Pred časom aj ja som napaľoval 1 3/4 hod. film, až kým som nezistil, že som mal pre IDE nastavené na PIO - to som nedosiahol vyššiu rýchlosť napaľovania ako 2x. Keď som to potom urobil, ako má (DMA), tak potom to frčalo jedna radosť.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    aj keď je rýchlosť zápisu 2x tak to trvá okolo polhodinu... tam bude problém inde... skôr v tom, že nemá v správnom formáte alebo veľkosti a Nero to upravuje

    xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

    xM4tHeWx
    nevím či poradim dobre a či to nebude odveci ale skús si sitiahnut convert xtodvd4 fakt neviem či to pomože ale je to lepšie v kvalite a da ti to do DVD formatu z AVI takže ti to bude možno napalovat chvilšie nwm skus to..

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Prevod z *.avi do DVD formátu robí i DVD Flick (žiaľ, je platený) a v ňom sa dá nastaviť aj menu pre DVD

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    Kedysi som to robil aj ja , vyskúšal som veľa dostupných programov .Ale som to vzdal .Je to zbytočne komplikované a kvalita filmu keď sa z AVI(DivX,XviD) robí
    DVD je úplne rovnaká.Najradšej napalujem cez Ashapoo Burning Studio 6 FREE.
    Je jednoduchšie ako Nero.Netreba nič nastavovať ani kontrolovať.
    Ak máš prehrávač iba na DVD ,kúp si prehrávač aj na DivX !Na jedno DVD sa ti vojdu 4 filmi AVI formáte. A nemusíš nič konvertovať.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Luboš275 Pozri príspevok
    Kedysi som to robil aj ja , vyskúšal som veľa dostupných programov .Ale som to vzdal .Je to zbytočne komplikované a kvalita filmu keď sa z AVI(DivX,XviD) robí
    DVD je úplne rovnaká.Najradšej napalujem cez Ashapoo Burning Studio 6 FREE.
    Je jednoduchšie ako Nero.Netreba nič nastavovať ani kontrolovať.
    Ak máš prehrávač iba na DVD ,kúp si prehrávač aj na DivX !Na jedno DVD sa ti vojdu 4 filmi AVI formáte. A nemusíš nič konvertovať.
    Svätá pravda. Je nepraktické robiť z .avi filmu video DVD. Zaberie to celý disk, kvalita sa nezvýši a je s tým kopec práce. DVD prehrávače, čo neprehrajú DivX sú pomaly prežitok ako kazetový magnetofón alebo CD prehrávač bez podpory MP3. Tiež asi nikomu nenapadne robiť hudobné CD disky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.