Zavrieť

Porady

FIRMY ochodujuce s polskom a madarskom

Caute poradaci,

Som tu novy tak ospravedlnte pripadne chyby/nedostatky. Chcel by som Vas poprosit o radu.
Poradte nejaku stranku, katalog alebo iny dobry zdroj, kde by som mohol najst co najviac firiem obchodujucich s Polskom a Madarskom, import/export vyhradny zastupcovia polskych produktov u nas alebo slovenskych produktov v polsku, dodavatelia, subdodavatelia....
Potreboval by som tieto informacie pre prieskum, ktory suvisi s mojim studiom.

Za akukolvek radu vsetkym vopred dakujem.

-R
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andressi je offline (nepripojený) andressi

    andressi
    ahoj,

    velmi by mi pomohol zoznam aspon 50 - 100 firiem zaoberajucich sa vyhradne alebo z vacsej casti obchodom z polskom alebo s madarskom.
    Pracujem na projekte ktoreho jednou fazou je aj prieskum trhu v ramci medzinarodneho obchodu V4

    pijar je offline (nepripojený) pijar

    pijar
    andressi Pozri príspevok
    bez reakcie ?
    prepác,že reagujem a mozno nevhod a nespravne...uvadzas,ze spolupracujes s polskymi a madarskymi firmami,ja tiez hladam spoluprácu.Som vlastníkom obejktu cca 400m2 na 2000m2 pozemku cca 90km od BA/ trojuholnik Myjava-Nove mesto n/Vahom a Stara Tura/elektrina,voda,plyn na hranici pozemku a chcel by som ho vyuzit bud ako sklad,predajnu,ale ako priestor na malu vyrobu...mozno by stalo za to spolupracovat so zahranicnou firmou...ak mozes,budem rad nejakym adresám.dakujem. J.P.

    FIRMY ochodujuce s polskom a madarskom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.