Zavrieť

Porady

KRONIKA - cena

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť. Bola som oslovená viesť kroniku – ručne písanú kroniku. Mám si navrhnúť cenu, no nemám prehľad, koľko sa za to v dnešnej dobe platí. Nenašla som takú informáciu ani nikde na internete . Nerada by som šla pod cenu (predsa len to stojí kopec času a trpezlivosti), ale zase nechcem si pýtať ani prehnanú sumu. Preto ak s tým máte niekto skúsenosti, poraďte.


Ďakujem!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

srska je offline (nepripojený) srska

srska
wieroc Pozri príspevok
Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť. Bola som oslovená viesť kroniku – ručne písanú kroniku. Mám si navrhnúť cenu, no nemám prehľad, koľko sa za to v dnešnej dobe platí. Nenašla som takú informáciu ani nikde na internete . Nerada by som šla pod cenu (predsa len to stojí kopec času a trpezlivosti), ale zase nechcem si pýtať ani prehnanú sumu. Preto ak s tým máte niekto skúsenosti, poraďte.


Ďakujem!
kroniku kde? v hornej lehote, vrbovom, trenčíne alebo v ba? všade iná cena

wieroc je offline (nepripojený) wieroc

wieroc
srska Pozri príspevok
kroniku kde? v hornej lehote, vrbovom, trenčíne alebo v ba? všade iná cena
V okresnom meste, TN kraj. Vedeli by ste mi aspoň orientačne poradiť?

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
neviem, ci to pomoze v orientacii,je to iba obecna kronika :

Prerokovanie spôsobu odmeňovania a výšky odmeny kronikára obce. Národná osveta odporúča odmeňovať kronikára buď za autorský hárok – to j. zväzok 20 normostrán v tlačenej forme v rozpätí 100 – 133,- eur, alebo za jenu normostranu v rozpätí 5 – 6,70 €. Poslanci sa uzniesli, že od r. 2011 bude kronikár odmeňovaný za normostranu a to sumou 6,70 € a za napísanie kroniky spätne za každý rok 100,- € aj s prepisom do elektronickej formy. Ďalšiu odmenu za prepisovanie kroniky spätne do elektronickej podoby dohodne starosta obce s kronikárkou.
http://www.hornypial.ocu.sk/

wieroc je offline (nepripojený) wieroc

wieroc
arizona Pozri príspevok
neviem, ci to pomoze v orientacii,je to iba obecna kronika :

Prerokovanie spôsobu odmeňovania a výšky odmeny kronikára obce. Národná osveta odporúča odmeňovať kronikára buď za autorský hárok – to j. zväzok 20 normostrán v tlačenej forme v rozpätí 100 – 133,- eur, alebo za jenu normostranu v rozpätí 5 – 6,70 €. Poslanci sa uzniesli, že od r. 2011 bude kronikár odmeňovaný za normostranu a to sumou 6,70 € a za napísanie kroniky spätne za každý rok 100,- € aj s prepisom do elektronickej formy. Ďalšiu odmenu za prepisovanie kroniky spätne do elektronickej podoby dohodne starosta obce s kronikárkou.
http://www.hornypial.ocu.sk/
Ďakujem veľmi pekne Toto mi dosť pomohlo! Teraz už aspoň mám predstavu, v akých vodách sa pohybovať.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.