Zavrieť

Porady

Sklad

Ahoj poraďáci, vedeli by ste mi prosím poradiť ako nastaviť v pohode v sklade výdaj FIFO a nie priemer? a existuje v pohode možnosť tlačiť výdajku a predajku tak aby som tam videla cenu vyskladnenia?
nikdy v živote som s pohodou nerobila, poradíte mi prosím aké zostavy si mesačne tlačíte do účtovníctva na zaúčtovanie - príjem, výdaj, stav skladu a ako sa k nim dostanem? za každú radu budem moc vďačná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    nie som si isty,ale Pohoda nepodporuje metodu FIFO, resp urcite je do poslednej verzie nepodporovala (asi najlepsie sa spytat priamo v Pohode. co s atyka vydajky vo VNC, tak pred nahladom zostavy v agende vydajok , zostava Vydajka zo skladu, mas moznost zaskrtnuch "vazene nakupne ceny", a vtedy sa ti zobrazi zostava vo VNC cenach. V predajkach tato moznost nie je.Na zostavu za obdobie by som si zvoli asi v zasobach "Prehlad predaja za obdobie" - vstupuju tam myslim vsetky vydaje mimo prevodiek. Prip treba vyskusat, porovnat, ci to sedi.

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    FIFO nenastavíš, Pohoda používa iba VNC. Výdajku je možné si vytlačiť aj v VNC, keď si zobrazíš zoznam tlačových zostáv, v ľavej časti sa to dá zaškrtnúť. Pri Predajke taká možnosť nie je, bolo by treba to dorobiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.