Zavrieť

Porady

ako ju ziskať

prví tizden pred mesiacom bolo všetko oka boli sme šťastní potom sa pohádala s naj kamošom a od vtedy po týždni som zacal robit *****ini* staval som sa na hlavu , bal som sa o ňu
ale tento piatok ju kamoš presvedcil* nech mi dá týžden nech jej dokážem ze ju miluje prestal som od štvrtka robit tie chyby
ale urobil som ďalšiu a to takú ze som takým bábam čo ona ich fast nenavidi* ukázal báseň co som jej napísal to bolo pred tím ako mi dala týždennú šancu
tak som siel porad mi prosím čo mám urobiť ?
ako ju mam ziskat spať je mi 16 jej 15
Naposledy upravil monkpro : 15.06.14 at 12:05
lujza.j kolko máš rokov?
arizona podla gramatiky asi 1stupen ZS .-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    prvi tizden pred mesiacom bolo všetko oka boli zme štastni potom sa pohadala* s naj kamosom a od vtedi po tizdni som zacal robit *****ini* staval som sa na hlavu , bal som sa o nu
    ale tento piatok ju kamos presvedcil* nech mi da tizden nech jej dokazem ze ju miluje prestal som od stvrtka robit tie chyby
    ale urobil som dalsiu a to taku ze som takim babam co ona ich fast nenavidi* ukazal basen co som jej napisal to bolo pred tim ako mi dala tizdennu* sancu
    tak som siel porad mi prosim co mam urobit?
    ako ju mam ziskat spať
    čo máš robiť? naučiť sa gramatiku.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ked je tebe 16 a jej 15 , kludne ju pust z hlavy....

    Prídu INÉ, krajšie, schopnejšie , bohatšie....
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    monkpro obavam sa že bohatšie určite nie , krajšie možno ale ja ju moc milujem a potrebujem ju ziskať späť , schopnejšie??? hmm obavam sa že ani nie D viem onej veľa veci čo nik neviem iba ja poraď ničo ako ju ziskat
    buchač Obes sa ...

    PrídeTi aspoň na pohreb ...

    Možno aj kvety donesie neskôr na výročie .
    Indeed toto povedal nevyliečitelne CHORY človek...
    misoft Nie ... to povedal realista.... a reálne - ak jej napísal báseň podobným "štilom", ako sa tu prezentoval - tak sa jej ani nedivím.....
    buchač INDY ...ako Ti to slušne povedať ?

    Takže po poriadku :

    1. Už je cca 13,30 a to znamená iba jedno - po obede už rusnaci rozum nemajú
    2. Čiže inak povedané ( viď bod No.1 ) - Ty si nepochopil myšlienku
    3. Ergo myslené , CHORÝ som - no NIE NA HLAVU .
    4. Takže ak som ja nevyliečiteľne chorý - čo je aj pravda ( no nie na hlavu ) , tak u Teba je to trochu inak
    5. To znamená , že ja som síce nevyliečiteľne chorý , no poniektorí rusnaci ( aj iní ) sa už CHORÍ NA HLAVU takíto AJ NARODIA .
    6. Kľudne by sa dalo aj povedať , že je to dedičné ...

    Záver je snáď aj jasný ...
    Debilita sa dedí z pokolenie na pokolenie ...
    misoft Ja!
    avalik nenene chlapci ... ja!
      zbaliť

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Tvár sa,že ju už nechceš,uvidíš...zaberie

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    dievčence a chlapci a ja by som povedala, že sa zas niekto parádne baví.
    Je mu len 16 - povedala by som, že s Poradou nemá problém -ako často Tí, ktorí tu zavítajú pre radu, aj takí ktorí boli na starej porade odchovaní .Prajem krásny oskarovský deň a príjemnú zábavu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.