Zavrieť

Porady

Predlzenie najomnej zmluvy

Zdravim vas! Tento mesiac mi vypsi najomna zmluva, tak som sa s prenajimatelom dohodol, ze ju predlzime a mna by zaujimalo akym sposobom to mam urobit? Staci nejaky dodatk k zmluve? a aku formu by mal mat? Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Podpis vlastníka musí byť overený len vtedy, ak prevádza vlastníctvo. Nájomná zmluva ani dodatok nemusí mať podpis úradne osvedčený.

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    Dodatok k zmluve by mal mať v záhlaví všetky náležitosti ako pôvodná zmluva a mal by obsahovať odvolávku, na ktorú zmluvu sa viaže (napr.Dodatok č.1 k nájomnej zmluve uzatvorenej dňa ... medzi ...). Je dobré dodatky číslovať.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    david1 Pozri príspevok
    Zdravim vas! Tento mesiac mi vypsi najomna zmluva, tak som sa s prenajimatelom dohodol, ze ju predlzime a mna by zaujimalo akym sposobom to mam urobit? Staci nejaky dodatk k zmluve? a aku formu by mal mat? Dakujem!
    Stačí dodatkom k zmluve, kde zmeníte bod - doba nájmu.

    tinaro je offline (nepripojený) tinaro

    tinaro
    ahojte, ak predĺžim nájomníkom nájomnú zmluvu, tak musí byť overený podpis, lebo ten na nájomnej zmluve máme overený, tak neviem chceme len dať dodatok k zmluve,,ďakujem

    tinaro je offline (nepripojený) tinaro

    tinaro
    my sme si dali overiť podpisy na nájomnej zmluve na matrike, aby sme to pre istotu mali, len teraz neviem či overiť aj ten dodatok?

    Predlzenie najomnej zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.