Zavrieť

Porady

realizácia sietí cez ich poskytovateľov

zdravim

chcem sa opytat, ci ma niekto skusenosti so spolopcnostami BVS, ZSE a SPP ohladne ich spolufinancovania vybudovania sieti
v okoli SC viaceri otvarame novu lokalitu a sucastou projekcie je aj predlzenie sieti (asi 150m) - momentalne cakame na stavebne povolenie a chceli by sme, aby sa poskytovatelia splupodielali na financovani tohoto ptojektu
mate s tym niekto skusenosti ?
co mam informacie, tak ZSE a SPP vedie zafinancovat, BVS malokedy ...
zatial mam info len od ZSE, aby som napisal ziadost a poslal projekt, nasledne sa podpise zmluva o spolpraci a nasledne ich splnomocnim vo vcei vybavovani vecnych bremien .. atd.. atd ... a vystavba do 2 rokov, co je v mojom/nasom pripade priliz vela, kedze tak do roka - ropka a pol chceme uz byvat ...
ak mate niekto skusenosti s niecim podobnym, budem rad ...
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    dakujem za odpoved :-))

    realizácia sietí cez ich poskytovateľov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.