Zavrieť

Porady

ELEKTRICKE OPLOTENIE ZAHRADY

vie mi niekto poradit ako si mozem svojpomocne ohradit cast zahrady elektrickym oplotenim (ochranit zemiaky pred diviakmi)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    oneeu Pozri príspevok
    vie mi niekto poradit ako si mozem svojpomocne ohradit cast zahrady elektrickym oplotenim (ochranit zemiaky pred diviakmi)
    Ak su ti "diviaci" dvojnohi,tak mozes mat problem


    .. a zalezi aj kolko gradov bude mat ta ohrada ...

    oneeu je offline (nepripojený) oneeu

    oneeu
    maju styri nohy
    rozmyslal som ze obkolesim cast zahradky obycajnym obnazenym pozinkovanym drotom o hrubke 2 az 3 mm, pritiahnem predlzovackou z domu a pripojim jednu fazu na ten obkoleseny drot ... diviaci teste sa

    lujza - mozem pouzit aj obycajny drot, neviem

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    oneeu Pozri príspevok
    maju styri nohy
    rozmyslal som ze obkolesim cast zahradky obycajnym obnazenym pozinkovanym drotom o hrubke 2 az 3 mm, pritiahnem predlzovackou z domu a pripojim jednu fazu na ten obkoleseny drot ... diviaci teste sa

    lujza - mozem pouzit aj obycajny drot, neviem
    No neviem. Medený nedávaj. Radšej sa spýtaj nejakého elektrikára. Aby si nevyhodil poistky aj na transformátore.
    Naposledy upravil marjankaj : 25.05.11 at 22:56

    19olo88 je offline (nepripojený) 19olo88

    Chalan 19olo88
    oneeu Pozri príspevok
    maju styri nohy
    rozmyslal som ze obkolesim cast zahradky obycajnym obnazenym pozinkovanym drotom o hrubke 2 az 3 mm, pritiahnem predlzovackou z domu a pripojim jednu fazu na ten obkoleseny drot ... diviaci teste sa

    lujza - mozem pouzit aj obycajny drot, neviem
    Pfuu ti si teda riadne koleduješ.. Ak by sa niečo niekomu stal očo i len aj človekovi čo tam nemal čo hľadať a zabije ho to maš ku..va problém.. Existujú take perfektne zdroje na ohradník ktoré dávajú niekoľko stoviek voltov a veľmi malý prúd v malých impulzoch pre človeka neškodný no pre zver odstrašujúci.

    oneeu je offline (nepripojený) oneeu

    oneeu
    no sak to ma najviac trapi ta bezpecnost
    rozmyslal som nad transformatorom z 230 napriklad na 50 voltov alebo rovno pouzit ako zdroj 12 voltovu autobateriu (neviem ci nebude slaba)

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    19olo88 Pozri príspevok
    Pfuu ti si teda riadne koleduješ.. Ak by sa niečo niekomu stal očo i len aj človekovi čo tam nemal čo hľadať a zabije ho to maš ku..va problém.. Existujú take perfektne zdroje na ohradník ktoré dávajú niekoľko stoviek voltov a veľmi malý prúd v malých impulzoch pre človeka neškodný no pre zver odstrašujúci.
    ..koľko je to podľa teba niekoľko stoviek voltov??????,

    ELEKTRICKE OPLOTENIE ZAHRADY

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.