Zavrieť

Porady

ukončenie pracovného pomeru, dohodnutého na zastupovanie počas RD

Dobrý deň,
Mám pracovný pomer na zastupovanie počas RD pracovníčky XY od 1.2.2013. Dozvedel som sa, že daná pracovníčka sa chce vrátiť do práce od 1.9.2013. Môže mi dať zamestnávateľ spätne spätne 2.9.2013 t.j. pondelok papiere ohľadom ukončenia pracovného pomeru? Nemal by mi zamestnávateľ oznámiť skončenie pracovného pomeru v predstihu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pracovný pomer na dobu určitú končí dohodnutým dňom - v tvojom prípade ukončením RD pracovníčky, ktorú zastupuješ. Povinnosťou zastupujúcej pracovníčky bolo písomne oznámiť zamestnávatelovi (mesiac vopred) ukončenie RD. Ak táto podmienka bola dodržaná, tvoj pracovný pomer skončil. Ak však po jej návrate budeš vykonávať so súhlasom zamestnávatela doterajšiu prácu, tvoj pracovný pomer sa mení na dobu neurčitú. (myslím, že posledná veta platí aj v prípade, ak by si pracovníčka vracajúca sa z RD čerpala po jej skončení riadnu dovolenku a ty by si v tom čase ešte pracoval)
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lesnehuhu No ide o to, že tá pracovníčka to neoznámila v zákonnej lehote (mesiac vopred). Takže, ak táto podmienka nebola splnená, čo z toho vyplýva? A ešte jedna vec, nemal by mi zamestnávateľ skutočnosť, že sa končí môj pracovný pomer oznámiť písomne aspoň v posledný deň trvania pracovného pomeru?
    veronikasad Mal by ti to oznámiť (aspoň zo slušnosti), inak nič to nemení na skutočnosti, že pracovný pomer končí nástupom zastupovanej pracovníčky. Kedy a ako zamestnankyňa oznámila ukončenie RD ? Zamesnávatel akceptuje jej nástup do zamestnania ? Dieťa už dovršilo 3 roky veku ?
    lesnehuhu Zamestnankyňa túto skutočnosť oznámila dnes ústne sekretárke riaditeľa. Dieťa dovrši 3 roky veku v septembri 2015. (zatiaľ má iba jeden rok). Zatiaľ neviem, či zamestnávateľ akceptuje nástup do zamestnania. Blíži ska koniec pracovnej doby a mne nikto natiaľ nič oficiálne ani neoficiálne neoznámil.
    avalik ak ti oficialne neoznamili, ze v pondelok uz nepracujes, tak v pondelok nastup a pracuj ako zvycajne, sekretarka o tychto veciach nerozhoduje ... zamestnavatel pravdepodobne pouci zamestnankynu o mesacnej lehote na oznamenie navratu a teda sa jej termin skoncenia RD posunie na 1.10.2013 ... a tym aj tebe skonci PP na dobu urcitu a budes aj pisomne informovany
      zbaliť

    ukončenie pracovného pomeru, dohodnutého na zastupovanie počas RD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.