Zavrieť

Porady

Pneumatiky

Ahojte,

chcem kupit pneumatiky cez tuto stránku www.gumy.eu mate s tou stránkou prosim niekto skúsenosti, vobec som tam nenasla ziadne všobecne podmienky, dodacie...a pod...Ak máte niekto skusenost prosim napiste.

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    dubak138 Pozri príspevok
    Obchodné podmienky sú pod názvom Info.!!!
    No to som si aj ja myslela, ale ked som sa zaregistrovala a klikla som na Info nič sa mi nezobrazi len ten vrchny panel vlavo mam vyhladavanie a vpravo mam nákupný košik a prihlasenie. Ale obchodne podmienky nevidim....

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    buchač Pozri príspevok
    Možno je potrebné sa najprv zaregistrovať a až potom sa bude dať klikať ďalej . Ale takéto móresy nemám rád ...

    Ja som objednával cez http://www.pneumatiky.sk/ , dodacia doba do 3 dní , priamo na adresu .......už aj nahodené mám na elektrónoch , sedia jak prdel na šerblíku ...

    Dokonca sú aj zverejnené ""Obchodné podmienky""....

    Na tejto stránke len klikáš a objednávaš , no problema ...

    Budem nad nimi uvazovat... aj ked na www.gumy.eu sa mi zda ze je lepsi vyber... len no neviem ked tam nemaju ziadne obchodne podmienky tak neviem mam pochybnost o tom ci sa na nich mozem spolahnut...

    Kolko si asi platil za dopravu??

    dik

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    uz mi idu ti eobchodne podmienky pozerala som cez operu tam sa mi nezobrazovali ale cez mozillu mi idu.. zaujimavé

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Nemozem tam najst co sa u nich plati za dopravu ( www.gumy.eu)

    Ma tu niekto s nimi skusenosti??

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pizzanoel Pozri príspevok
    Ahojte,

    chcem kupit pneumatiky cez tuto stránku www.gumy.eu mate s tou stránkou prosim niekto skúsenosti, vobec som tam nenasla ziadne všobecne podmienky, dodacie...a pod...Ak máte niekto skusenost prosim napiste.

    ďakujem
    Možno je potrebné sa najprv zaregistrovať a až potom sa bude dať klikať ďalej . Ale takéto móresy nemám rád ...

    Ja som objednával cez http://www.pneumatiky.sk/ , dodacia doba do 3 dní , priamo na adresu .......už aj nahodené mám na elektrónoch , sedia jak prdel na šerblíku ...

    Dokonca sú aj zverejnené ""Obchodné podmienky""....

    Na tejto stránke len klikáš a objednávaš , no problema ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.