Zavrieť

Porady

Zmizla mi ikona štart

AHojte.Mám taký problém,že mi zmizla ikona štart.Stalo sa to tak,že som mala k dostupnosti voláke nové aktualizácie,a keď sa to malo dokončiť,nabehlo mi,že aby sa to mohlo dokončiť,musím reštartovať počítačma ,no keď sa mi zapol,no tak tam už ikona štart nebola.Skúšala som ho zapnúť aj vypnúť niekoľko krát,ale nič.A to je na tom najhoršie,že mi ešte nejde ani ten zástupca panel úloh a hlavná nabídka start.Neviem,čo mám robiť.Prosím,poraďte mi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    neviem.ako je offline (nepripojený) neviem.ako

    neviem.ako
    Nie som az taky odbornik, ale taka narychlo pomoc - skus stisnut klavesu s vlajockou - medzi CTRL a ALT... mal by nabehnut.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Daj si scandisc, malo by to opraviť celý systém.(ikona Tento počítač ,klikni prav.tlač.myši na C,vybrať vlastnosti a kliknúť v záložke nástroje na Oprava chýb)

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    leila3911 Pozri príspevok
    Nejde mi to.Tá ikona mi úplne zmizla a neviem,čo mám robiť.
    Zmizla ti len ikona alebo celá lišta?

    Skús sa myšou dotknúť všetkých krajov monitora (pracovnej plochy), či sa náhodou len lišta neskrýva automaticky.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Ak je tak, ako píše Chobot, že ti "zmizol" celý panel, v ktorom je aj "štart" tlačítko, tak potom riešenie je:

    Skrytie/obnovenie panela úloh:

    Kliknite pravým tlačidlom myši na prázdnu oblasť a vyberte možnosť Vlastnosti

    Vyberte možnosť Automaticky skrývať panel úloh a kliknite na tlačidlo OK
    Panel úloh bude teraz skrytý za okrajom obrazovky.

    Po presunutí myši k okraju obrazovky sa panel znova zobrazí.

    Skryť panel je užitočné vtedy, keď potrebujete viac priestoru na obrazovke. Túto možnosť vypnete jednoducho zrušením možnosti automatického skrývania panela úloh.

    leila3911 je offline (nepripojený) leila3911

    leila3911
    Stefan2005 Pozri príspevok
    Ak je tak, ako píše Chobot, že ti "zmizol" celý panel, v ktorom je aj "štart" tlačítko, tak potom riešenie je:

    Skrytie/obnovenie panela úloh:

    Kliknite pravým tlačidlom myši na prázdnu oblasť a vyberte možnosť Vlastnosti

    Vyberte možnosť Automaticky skrývať panel úloh a kliknite na tlačidlo OK
    Panel úloh bude teraz skrytý za okrajom obrazovky.

    Po presunutí myši k okraju obrazovky sa panel znova zobrazí.

    Skryť panel je užitočné vtedy, keď potrebujete viac priestoru na obrazovke. Túto možnosť vypnete jednoducho zrušením možnosti automatického skrývania panela úloh.
    Nie mne zmizla len ikona štart.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    neviem.ako Pozri príspevok
    Nie som az taky odbornik, ale taka narychlo pomoc - skus stisnut klavesu s vlajockou - medzi CTRL a ALT... mal by nabehnut.
    to je tkz. plavajuce okno

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    Možno ti beži nejaký program ktorý tlačitko štart jednoducho blokuje - skus ukončit neznáme aktuálne bežiace programy (robi to napr. freelancer)

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    neviem.ako Pozri príspevok
    Hovorim, ze nie som odbornik Dakujem, budem pamatat.
    Sak ja tiez niesom odbornik skutocnych odbornikov, je naozaj malo.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ....vrátiť systém dozadu....Start, programy,prislusenstvo,systemove nastroje, Obnova sytému.
    ....alebo tvrdý reset-vypnúť zo siete- a po chvíli.. .pustiť PC,.-ak sa systém nepreberie
    radšej dať servisákom
    Naposledy upravil alla66 : 16.03.09 at 21:14

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    alla66 Pozri príspevok
    ....vrátiť systém dozadu....Start, programy,prislusenstvo,systemove nastroje, Obnova sytému.
    ....alebo tvrdý reset-vypnúť zo siete- a po chvíli.. .pustiť PC,.-ak sa systém nepreberie
    radšej dať servisákom
    Tú druhú možnosť neodporúčam.. pravdepodobnosť že "to opraví" pokazené je takmer rovná nule.. a môže sa dojebabrať ešte viac

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    leila3911 Pozri príspevok
    AHojte.Mám taký problém,že mi zmizla ikona štart.Stalo sa to tak,že som mala k dostupnosti voláke nové aktualizácie,a keď sa to malo dokončiť,nabehlo mi,že aby sa to mohlo dokončiť,musím reštartovať počítačma ,no keď sa mi zapol,no tak tam už ikona štart nebola.Skúšala som ho zapnúť aj vypnúť niekoľko krát,ale nič.A to je na tom najhoršie,že mi ešte nejde ani ten zástupca panel úloh a hlavná nabídka start.Neviem,čo mám robiť.Prosím,poraďte mi.
    Ahoj,
    Skus toto
    http://www.thehindubusinessline.com/...2400280401.htm
    Daj vediet ci pomohlo.
    Ivan

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    mpca Pozri príspevok
    Tú druhú možnosť neodporúčam.. pravdepodobnosť že "to opraví" pokazené je takmer rovná nule.. a môže sa dojebabrať ešte viac
    Nič v zlom. Skritizuješ a nenapíšeš ,ako problém odstrániť. Všetko som si overila u osoby,ktorá s PC denne pracuje. Viem, že leila3911 čaká, ako rýchlo opraviť chybu.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    leila3911 Pozri príspevok
    Ďakujem Vám všetkým,ikona mi už nabehla a všetko je v poriadku.
    Dobré je napísať aj ako si to vyriešila. Možno niekto v budúcnosti bude tiež potrebovať pomoc. Dobre je pomoc nielen dostať, ale aj poskytnúť...
    Iba Tak hej aj mne zmizla dpce co teraz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.