Zavrieť

Porady

automaticke nahravanie hudby z webovej adresy

caute, potreboval by som poradit nejaky dobry soft na nahravanie hudby (streamu) z jednej stranky. Chcel by som nahravat dance extravagancu z europy 2 v sobotu v noci ale nemozem najst nejaky soft v ktrorom by som si nastavil automaticke prebudenie PC, spustenie programu, nahravanie v presne stanoveny cas z http://www.europa2.sk/player/dexx/ a po ukonceni nahravania aby sa mi comp opat hybernoval. Najlepsie by bolo ak by to bol freeware.

Pokial viete o nejakom tak dajte vediet.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    V BIOSe je možné zapnúť PC pomocou ACPI. Ten kto má BIOS AWARD, tak sa to nastaví veľmi jednoducho. Do BIOSu sa dostaneš pomocou klávesy del, vyberieš z menu, power managment setup a resume by alarm nastavíš na enabled. V položke data a time nastavíš presný deň (alebo aj viac dni, da sa nastaviť do predu celý mesiac) a čas kedy sa má PC zapnúť.
    Takto sa ti zapne PC s vypnuteho stavu
    Dalej je potrebne pouzit nejaky planovac (mozno aj ten vo win) a naplanovat spustenie prehliadaca atd .....

    automaticke nahravanie hudby z webovej adresy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.