Zavrieť

Porady

celulitida

ahojte, rada by som začala novú tému, myslím, že aj dosť aktuálnu, vzhľadom na to, že je leto, čas plaviek. Rada by som sa opýtať, či má niekto nejaké tipy, nápady, zlepšováky, odporúčania, recepty čo sa týka celulitídy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    agromaster je offline (nepripojený) agromaster

    internet marketer agromaster
    zmena celkovej zivotospravy a stravovacich navykov, viac pohybu a pomoct moze aj specialna kozmetika s aloe vera - Aloe Body Toning Kit.

    spravny navod na pouzitie mozete vidiet na kratkom videoklipe na youtube, sice je to v anglictine, ale je to dobre graficky znazornene a pochopitelne.

    Pachole je offline (nepripojený) Pachole

    Pachole
    Ještě lepší je metoda senzuálně taktilní akcelerace. Jenže to je drahé a ne zrovna dobře dostupné, zatím to dělá jen pár lidí, i když to funguje překvapivě dobře. No, novinka...

    Nohy jsou pak super!!

    Heder je offline (nepripojený) Heder

    Heder
    Hlavne ju treba riešiť komplexne, čiže si najprv pozri článok http://www.kankan.sk/a127p277_nastro...elulitide.html

    a potom to všetko môžeš dopĺňať všetkými zázračnými prípravkami...

    simbata je offline (nepripojený) simbata

    simbata
    agromaster Pozri príspevok
    zmena celkovej zivotospravy a stravovacich navykov, viac pohybu a pomoct moze aj specialna kozmetika s aloe vera - Aloe Body Toning Kit.

    spravny navod na pouzitie mozete vidiet na kratkom videoklipe na youtube, sice je to v anglictine, ale je to dobre graficky znazornene a pochopitelne.
    Najviac sa mi na tom paci, ze to propaguje slecna, ktora o slove "celulitida" tak akurat citala ci pocula
    Inak sialena procedura z toho co pozeram

    agromaster je offline (nepripojený) agromaster

    internet marketer agromaster
    simbata Pozri príspevok
    Najviac sa mi na tom paci, ze to propaguje slecna, ktora o slove "celulitida" tak akurat citala ci pocula
    Inak sialena procedura z toho co pozeram
    No neviem ako si prisla na to, ze o celulitide nic neviem a ani ma to nezaujima len doplnim, ze inak ta sialena procedura funguje. Nemam viac co k tomu dodat.
    Naposledy upravil arizona : 06.08.10 at 06:55 Dôvod: zmazaná REKLMA

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    agromaster Pozri príspevok
    No neviem ako si prisla na to, ze o celulitide nic neviem a ani ma to nezaujima len doplnim, ze inak ta sialena procedura funguje. Nemam viac co k tomu dodat.

    to nebolo myslené na teba, ale na to video

    simbata je offline (nepripojený) simbata

    simbata
    som rada, ze to niekto pochopil

    agromaster v zitote som ta nevidela, tak netusim ako ta mohlo napadnut, ze bolo myslene na teba, trosku menej tej vztahovacnosti by neuskodilo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.