Zavrieť

Porady

alfa - pokladničná kniha

prosím Vás neviem sa pohnúť.
Z minulého roku som sa štandartnýcm spôsobom prehupla do nového roku, aby mi zobralo do počiatočných stavov roku 2009 konečné stavy z roku 2008. Povedzme, že som mala konečný stav 5000,-Sk, čo je 165,97€
Ked som v peňažnom denníku mala prvý pohyb v pokladni - povedzme výdaj 10€ , tak mi zostatok v pokladni pekne ukázal sumu 155,97€. Keď si však chcem vytlačiť z tlačových zostáv pokladničnú knihu, tak mi tam vôbec neberie do úvahy zostatok z minulého roka a tak hned v prvom riadku mám výdaj -10€ a zostatok -10€, čo je hlúpsť a ja fakt neviem č s tým...
Pomôžte...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    už čoskoro mamičkou :) andrea palcova
    Komunikovala som o tom s HOTLINE v Alfe a dá sa to vyriešiť týmto spôsobom. Do číselníka - začiatočné zostatky - tuzemská pokladnica - zadáš začiatočný zostatok, aký je k 1.1.2009. A potom to bude už pekne zobrazovať aj v pokladničnej knihe.

    ZuzkaOE je offline (nepripojený) ZuzkaOE

    ZuzkaOE
    Viete s tým niekto pomôcť?
    Keď to urobím týmto spôsobom, že v číselníku - začiatočných zostatkoch - zadám k tuzemskej pokladnici zostatok k 1.1.2009 - pokladňu mi to síce opraví, suma sa mi tam bude zhodovať s aktuálnym zostatkom (t.j. pr. 165,97 €) , no o túto zadanú sumu sa mi navýši začiatočný zostatok k 1.1.2009 v PEŇAŽNOM DENNÍKU, kde už budem mať začiatočný stav (331,94 €) a tým pádom sa mi dvojnásobne navýši aj konečný stav hotovosti v peňaž.denníku ... čo je hlúposť nie?

    Príroda je offline (nepripojený) Príroda

    Príroda
    Myslím, že problém je v korunovej pokladni, ktorá tam zostala. Dole v PD si klikni na pokladňu korunovú, ak tam máš stav, treba to vynulovať. Ja som to urobila podľa rady z krosu, že som dala z korunovej pokladne výdaj a do eurovej príjem a už mám len eurovú. Veľa ľudí sa na to pýtalo a potom posielali e-mailom vysporiadanie korunovej poklade. Majú to aj tabuľkami pekne urobené, ak ti to nepôjde, tak si tam napíš a pošlú ti to.

    alfa - pokladničná kniha

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.