Zavrieť

Porady

Zamestnanec odisiel pracovat pre konkureniu. Mozem sa voci tomu nejak branit?

Zamestananec odisiel s firmy ku konkurencii. Samozrejme zobral vsetky myslienky a vizie do buducna. Konkurencia uz kona, na zaklade jeho informacii. Mozem sa nejak branit, alebo sa vyhnut podobnym problémom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    teraz už neurobíš nič,mal si to riešiť v pracovnej zmluve,keď si ho zamestnal.
    Jedine do budúcna to daj do prac.zmluvy.,paragraf napísala veronika.

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Kvaka, taiko, Kabaka123, Ing. Ľubomír Janoška
    4
    kopretinka ak to nemal v zmluve,tak teraz,keď u neho už nepracuje,neurobí nič.
    treba zo zamestnancom uzavriet konkurencnu dolozku. V tom pripade ked odide ku konkurencii, tak je mozne sa s nim sudit!
    kopretinka neuzavrie konkurenčnú doložku,zamestnanec je už bývalý zamestnanec

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    možno keby bol lepšie zaplatený tak neodíde
    taiko take jednoduche to asi nebude. Ak mas teraz napr plat 1000EUR, kolko by si chcel aby si neodisiel ku konkurencii?
    Kabaka123 však ja viem... ja keby som mala 1000 tak som veľmi spokojná... to je raz toľko ako teraz...

    Zamestnanec odisiel pracovat pre konkureniu. Mozem sa voci tomu nejak branit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.