Zavrieť

Porady

Odísť alebo zostať???

Dobrý deň, potrebujem radu. Mám 22 rokov a som 4táčka na výške. Pred týždňom som sa však vrátila z Írska, kde mám priateľa, kamarátov, celkovo lietam hore dole už 5 rokov takže zázemie tam mám. Teraz som však v situácii, že sa rozhodujem či ostať tu na Slovensku a dokončiť Ing. a odísť po skončení školy alebo odísť rovno teraz.?
Naposledy upravil 4listok : 22.09.13 at 14:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Dokončila by som si školu, veď už nezostáva veľa, a až po jej skončeni by som riešila Írsko.
    Naposledy upravil Tweety : 22.09.13 at 15:04

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    avalik, lujza.j, KEJKA, betka631, Kvaka, tictac7, promont maja
    7
    pivko Tak veru, škola No.1
    Janiela ukonči si najprv školu, veď to len do mája vydržíš, budeš ľutovať, ak neskončíš, s priateľom a kamarámi môžeš byt na FB, Skype a pod

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    ... ako vidím ... máš dilemu ... aby si si si to neskôr nevyčítala ... že si v živote mohla niečo dokázať, ale si to vzdala ... dokonči školu ... a kamaráti, ti, ak ťa majú radi, tí na teba počkajú ...
    Naposledy upravil promont maja : 26.09.13 at 06:32
    erik555 tak je to dilema, alebo chyba zdravy rozum? ze sa vobec na to tu pyta, cudzich ludi, ktori ju nepoznaju, nepoznaju jej priatelov, jej situaciu atd. atd. Toto nepochopim! Zdravy rozum kaze, ze ked je uz vo stvrtom rocniku, tak dokoncit skolu. Ale na druhu stranu jej situaciu nikto z nas nepozna! Neviem, ako sa podla tohto chcela zariadit...ci podla hlasovania, kto je za dokoncenie skoly, alebo za odstahovanie sa
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety Má len dilemu, a k tomu rozumu,niektorí ho v tomto veku už majú, niektorí ho nemajú ani v 70-siatke.
    erik555 nedokoncit zacatu skolu, ked je vo stvrtom rocniku, je o dileme?
    Tweety no asi pre ňu je, keď to napísala
    erik555 v tomto pripade asi nema rozum...ako som sa na to vyssie pytal
    pivko má , ale v nohavičkách.
    kopretinka pivo,ty si debil
    pivko som pivko , nie pivo , ďatelinka.
    kopretinka to je možné,ale si aj debil
    avalik nechcete sa presunut do SS?? ... jak 5 rocne deti ...
      zbaliť

    Odísť alebo zostať???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.