Zavrieť

Porady

webová stránka

potrebujem poradiť, chcem si založiť webovú stránku, taký internetový časopis....o deťoch, mamách...na ktorm chcem písať články a tak....potrebujem nato živnosť alebo niečo také...ako to vlastne funguje? ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Alyssa Pozri príspevok
    potrebujem poradiť, chcem si založiť webovú stránku, taký internetový časopis....o deťoch, mamách...na ktorm chcem písať články a tak....potrebujem nato živnosť alebo niečo také...ako to vlastne funguje? ďakujem za pomoc.
    A chceš na tom aj zarábať, teda na reklamách, alebo iba písať?

    Alyssa je offline (nepripojený) Alyssa

    Alyssa
    a ako to potom funguje? aká živnosť nato musí byť? mohloa by som stránku založiť na bratovu živnosť-bola by to kao jeho stránka.....?

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Alyssa Pozri príspevok
    a ako to potom funguje? aká živnosť nato musí byť? mohloa by som stránku založiť na bratovu živnosť-bola by to kao jeho stránka.....?
    Asi nejaké reklamné služby.
    Ved ak chceš ponúkať reklamu firmám, tieto budú chcieť o tom nejaký doklad.

    evka.ba je offline (nepripojený) evka.ba

    evka.ba
    Skús najprv rozbehnúť stránku bez uverejňovania reklám a overiť si návštevnosť. Bezplatne si ju môžeš vytvoriť napríklad na estranky.cz alebo websnadno . cz

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Alyssa Pozri príspevok
    a ak nebudem uverejňovať reklamy tak živnosť nepotrebujem?
    no ked z toho nebudeš dosahovať žiaden zisk, tak nie. Ani blogeri živnosti nemajú.

    Alyssa je offline (nepripojený) Alyssa

    Alyssa
    A nevieš mi povedať, či by to nešlo na tom webe cez nejakú druhú osobu s takouto živnosťou. Ja zriadim web, budem jeho vlastníkom a napr. prevádzkovateľ (tá druhá osoba)cez neho pôjdu tie reklamy. Bože, ale špekulejem..som totiž na MD a nechcem prísť o materskú. Alebo nejaký spôsob ako by to šlo? Dik

    milan_k je offline (nepripojený) milan_k

    milan_k
    Doporučoval by som najskor zaregistrovať stránku - nejaký vhodný názov, čím kratší a ľahko zapamätateľný (napr. deti.sk, mamicky.sk a pod, podľa zamerania) + nejaký priestor. Celko vo to moze byt za domenu 15,80 €/rok a webhosting 15,80 €/štvrťrok. Skúsiš a uvidíš.Je viac systémov, napr. dobrý bezplatný český redakčný systém phpRS. Jednoducho sa tam dajú vkladať články. Ak chceš viac, napíš na peter.maly/zavinac/e-obchody.biz

    eso17 je offline (nepripojený) eso17

    eso17
    Alyssa Pozri príspevok
    potrebujem poradiť, chcem si založiť webovú stránku, taký internetový časopis....o deťoch, mamách...na ktorm chcem písať články a tak....potrebujem nato živnosť alebo niečo také...ako to vlastne funguje? ďakujem za pomoc.
    pripadny zaujem o tvorbu web stranky,katalogu a eshopu a vsetkeho potrebne pre tvoje poziadavky a ciele tak ma kontaktuj na email ak mas zaujem viac info po kontakte 0918 903 146

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.