Zavrieť

Porady

Drevodom ako potraviny

Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Riaditel1 Pozri príspevok
    Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?
    Načo zakladáš dve identické témy?????

    kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

    Vylúčený člen kokolačík
    Riaditel1 Pozri príspevok
    Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?
    " Drevodom ako potraviny "



    Ma napadlo, či pre termity ??

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Riaditel1 Pozri príspevok
    Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?
    Keď môžu byť potraviny v kadejakých unimobunkách, prečo by nemohli byť v drevodome? Musí spĺňať všetky požiadavky hygieny, statici s tým nemôžu mať problém, ale ak sa bojíš statiky prečo ho staviaš? Potrebuješ mať prívod vody, kanalizáciu, elektrickú energiu a vlastný elektromer, skladový priestor, toaletu, teplú a studenú vodu, zabezpečenú hygienu tak, aby si tam nemal hlodavce, čo pri drevodome bude asi dosť ťažko, lebo tie sú aj vo veľkých hypermarketoch... Vypracovať HACCP, obehať si hygienu, predpokladám, že živnosť už máš, tak nech sa ti darí.
    Pýtam sa len či sa s tým už niekto nestretol,lebo unimobunky sa dajú rozobrať a na to už je iný zakon.Aj tak ďakujem za info.

    correctba je offline (nepripojený) correctba

    correctba
    Riaditel1 Pozri príspevok
    Dobrý deň.Chcel by som postaviť 150 m2 jednopodlažný drevodom ,ako potraviny.Má stým už niekto skusenosti?Robím si ho svoj pomocne a je to dosť papierovačiek.Čo nato hygiena či požiarnici alebo statici.?
    dá sa všetko aj svojpomocne,ale odporúčam sa obrátiť na niekoho,kto zariadi všetko až po spustenie.Nie je to až tak finančne náročné a ušetrí to veľa času a nervov
    napr.: www.b4s.sk

    Drevodom ako potraviny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.