Zavrieť

Porady

otrávené sliepky??

Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť, ako sa prejavuje otrava jedom na potkany na sliepkach?? či na to môžu uhynúť?? a v akom čase sa to prejaví?
Alebo čo mohlo spôsobiť smrť kohútom s tým, že im sčernali hrebienky??
Ďakujem vopred za odpoveď
Naposledy upravil niqolcek : 16.09.14 at 11:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    -prejavuje sa rozne, mozu byt malatne, mozu byt hyperaktivne, moze im vypadavat perie, mozu trpiet nechutenstvom
    -mozu na otravu uhynut, keby nemohli, boli by z nich supersliepky
    - cas rozny - od par minut, hodin do par dni
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    niqolcek Ďakujem, zabudla som napísať, že sa asi jedná o otravu na potkany...viete mi ešte poradiť, či tento druh jedu rozožiera zviera ako keby z vnútra a či to nejako spôsobuje, že nemá krv??
    evuš ...tieto nové otravy na potkany sú vraj robené na takej báze, že zabijú iba potkany, ktoré majú iné trávenie ako iné živočíchy....nemali by sa však konzumovať vajíčka aspoň 3-4 týždne...
    ivka70 Aj jedy na potkany su rozne ... vies konkretne co by to malo byt?
    niqolcek neviem, len sme sa vrátili z prechádzky a 3 kohúty zdochnuté, teda dva úplne tretí ešte žil a keď sme mu to išli urýchliť sekerou, tak sme videli. že nemal vôbec krv...a hrebienky už nemali krásne červené ale do čierna sfarbené...a máme podarených susedov, preto to bolo prvé čo nás napadlo
    evuš ..no, keďže nemal kohút krv, by som skôr tipovala, že im ju niekto vysal /kuna, lasica, tchor..../ a nie otrava...
      zbaliť
    niqolcek Ďakujem, je tam toho naozaj dosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.