Zavrieť

Porady

Video na Youtube

Po zaregistrovaní na server Youtube som nemal problém pridávať videa. Celkom som ich tam dal 5. vo formáte Mpeg. Ale z ničoho nič sa mi už tretí deň nedá uploadnúť ďalšie video . Zadám mu Browse a potvrdím. Nabehne tabuľka na popis videá ale už neukazuje časovú os a kurzor mi stále ukazuje že počítač pracuje. Asi po 5.minútach vyhodí error. (akoby sa mu nedarilo nadviazať spojenie). Už som s toho nešťastný, lebo všetkým na okolo som sľúbil, že si pozrú moje videá. Poradte ,prosím čo tam je za chybu. Ahoj.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    brpe Pozri príspevok
    Po zaregistrovaní na server Youtube som nemal problém pridávať videa. Celkom som ich tam dal 5. vo formáte Mpeg. Ale z ničoho nič sa mi už tretí deň nedá uploadnúť ďalšie video . Zadám mu Browse a potvrdím. Nabehne tabuľka na popis videá ale už neukazuje časovú os a kurzor mi stále ukazuje že počítač pracuje. Asi po 5.minútach vyhodí error. (akoby sa mu nedarilo nadviazať spojenie). Už som s toho nešťastný, lebo všetkým na okolo som sľúbil, že si pozrú moje videá. Poradte ,prosím čo tam je za chybu. Ahoj.
    Vyskúšaj iný internetový prehliadač. Je ich dosť (napr. Safari, Mozilla, Firefox, Netscape...). Mne napr. niekedy "blbne" FF tak, že na YouTube nepočuť zvuk. Odstráni sa to reštartom.

    brpe je offline (nepripojený) brpe

    brpe
    Chobot, mal si pravdu. Dal som si Mozilu Firefox , a funguje to. To by ma nenapadlo. Dlžím ti pivo. Moc ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.