Zavrieť

Porady

k Mozille Firefox

Dobrý deň prajem!
Chcel by som poprosiť o radu,alebo pomoc.Keď spustím prehliadač Mozillu Firefox,tak procesor ide na 100% a ventilátor naplno.Nezmení sa to ani po dlhšom čase a robí mi to tak už dva dni.V čom môže byť chyba?Stránky načítava normálne.
Usporiadat
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Skús povypínať rozšírenia.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Rozšírenia (addony) stále pracujú, i keď "Líška" je v relatívnom pokoji. Preto takéto zaťaženie procesora.
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Si si isty, ze to robi FF - pozri do procesov, co ti zere najviac %.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

u mňa najviac firefox.exe
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Hm. Mne MF vybehne max. na 5%.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mám v pc dve mozily..neviem, ako sa tam dostali, ale jedna je 8.0 a druhá 9.0...a tá osmička nejde odinštalovať...(tú 9.0 mám z cedečka, na tú fičím)..
..neviete mi poradiť, prosím pekne, ako ju mám dať het?....
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

FF uz nie je to byval niekedy. S najnovsou 9 som neustaly problem, mrzla a nereagovala. Mal som podozrenie na flash, aj na personas. Na nic som neprisiel. Nakoniec som FF 9 odinstaloval, dodatocne vymazal z Program Files a nahodil FF 8.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
camozzi Pozri príspevok
FF uz nie je to byval niekedy. S najnovsou 9 som neustaly problem, mrzla a nereagovala. Mal som podozrenie na flash, aj na personas. Na nic som neprisiel. Nakoniec som FF 9 odinstaloval, dodatocne vymazal z Program Files a nahodil FF 8.
..

..cam, neviem, čo je flash a personas, mohol by si bližšie vysvetliť?..zatial problém nemám, fičí ako švajčiarky...teda tá 9..
0 0
Arnold123 Arnold123

Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

Flash: http://sk.wikipedia.org/wiki/Adobe_Flash_Player
Personas: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/personas/

Momentálne mám spustených 3 Firefoxov. Fungujú bez problému.
Naposledy upravil Arnold123 : 29.12.11 at 23:15
1 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

pepsikova Pozri príspevok
..

..cam, neviem, čo je flash a personas, mohol by si bližšie vysvetliť?..zatial problém nemám, fičí ako švajčiarky...teda tá 9..
Flash alebo adobe flash player je plugin, vdaka ktoremu mozes pozerat vacsinu videii a streamov na internete. Personas je funkcia FF, ktora dovoluje si prisposobit na svoj obraz http://www.getpersonas.com/cs/ Vsetky tieto doplnky a rozne pluginy urobia z jednoducheho prehliadaca pomerne narocnu aplikaciu, ktora papa RAM a procesor.
Pokial nemozes odinstalovat FF, skus pozriet do spravcu uloh (ctrl+alt+del) do procesov ci nahodou FF nebezi na pozadi. Skusil by som aj odinstalovanie cez nudzovy rezim, pripadne odinstalovat njprv 9, potom 8.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
camozzi Pozri príspevok
Flash alebo adobe flash player je plugin, vdaka ktoremu mozes pozerat vacsinu videii a streamov na internete. Personas je funkcia FF, ktora dovoluje si prisposobit na svoj obraz http://www.getpersonas.com/cs/ Vsetky tieto doplnky a rozne pluginy urobia z jednoducheho prehliadaca pomerne narocnu aplikaciu, ktora papa RAM a procesor.
Pokial nemozes odinstalovat FF, skus pozriet do spravcu uloh (ctrl+alt+del) do procesov ci nahodou FF nebezi na pozadi. Skusil by som aj odinstalovanie cez nudzovy rezim, pripadne odinstalovat njprv 9, potom 8.
..

..na grafe sa opakujú hodnoty -0-2-29- s pravidelnosťou v 5 štvočekoch...ale či niekde beží nejaká iná, to nikde nepíše, je tam len jedna, napísaná v aplikáciách....asi to bude dobre, nejdem to týriť, lebo si zase vyrobím nejakú pantu..ďakujem..
...
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Ani cez nejaký uninstaler?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

camozzi Pozri príspevok
FF uz nie je to byval niekedy. S najnovsou 9 som neustaly problem, mrzla a nereagovala. Mal som podozrenie na flash, aj na personas. Na nic som neprisiel. Nakoniec som FF 9 odinstaloval, dodatocne vymazal z Program Files a nahodil FF 8.
to som urobil aj ja asi pred mesiacom. mal som na xp he s ňou len problém
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Treba skúsiť FF 10.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pepsi: ak sa dá - odinštaluj "korektne" (cez Ovládací panel> Pridanie alebo odstránenie programov) FF9. Ak sa FF8 dá otvoriť (spustiť), klikneš po otvorení FF hore v lište na Pomocník, potom na O prehliadači Mozilla. Verzia FF8 by mala automaticky prevziať aktualizáciu na FF9 (bude sťahovať - budeš vidieť), potom ťa vyzve na aktualizáciu (inštaláciu). Toto spôsobí, že nová verzia vymaže nepotrebné súčasti starej verzie, nainštaluje nové súčasti, prepíše súčasti, ktoré sú spoločné. Potom ešte skontroluje aktualizáciu doplnkov a spustí sa. A máš FF9. To si potom môžeš skontrolovať v Pomocníkovi O prehliadači Mozilla.
Ja takto aktualizujem stále - zásadne nepoužívam všelijaké kvázisúbory z nejakých stránok - nechávam to na samotný prehliadač.
1 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

kergulaan Pozri príspevok
Si si isty, ze to robi FF - pozri do procesov, co ti zere najviac %.
Pozrel by som keby som vedel ako.Prosím poradiť.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ctrl+alt+del
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Nie náhodou Ctrl+Shift+Esc?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie náhodou Ctrl+Shift+Esc?
NIE!
Trojkombinácia! Stará známa Ctrl+Alt+Del = Správca úloh.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Čo už máte Silvestra?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať