Zavrieť

Porady

lámanie vlasov

Ahojte , moja dcéra má problém - veľmi sa jej začali lámať vlasy. Má nádherné kučeravé vlasy ale začali sa jej lámať. vôbec si ich nefarbí , nepoužíva fén a ani žehličku na vlasy.Posledné 3 mesiace sa jej vlasy začali zmotávať do kopy - začali jej vznikať také " drdy". Vždy po umytí vlasov ju rozčesávam , no v poslednej dobe je to hrozné a teraz sa jej začali lámať tak že v ruke mi zostávajú malé kúsky vlasov- začali sa jej proste skracovať. Prosím poradte kto máte skúsenosti s kučeravími vlasmi - aké prípravky používate atď.... A hlave čo mám robiť s tou lámavosťou . Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Miska 1 je offline (nepripojený) Miska 1

    Miska 1
    hojte , moja dcéra má problém - veľmi sa jej začali lámať vlasy. Má nádherné kučeravé vlasy ale začali sa jej lámať. vôbec si ich nefarbí , nepoužíva fén a ani žehličku na vlasy.Posledné 3 mesiace sa jej vlasy začali zmotávať do kopy - začali jej vznikať také " drdy". Vždy po umytí vlasov ju rozčesávam , no v poslednej dobe je to hrozné a teraz sa jej začali lámať tak že v ruke mi zostávajú malé kúsky vlasov- začali sa jej proste skracovať. Prosím poradte kto máte skúsenosti s kučeravými vlasmi - aké prípravky používate atď.... A hlavne čo mám robiť s tou lámavosťou . Ďakujem.

    elpka je offline (nepripojený) elpka

    žena vo svete mužov elpka
    v prvom rade navštíviť kaderníctvo a dať ostrihať polámané končeky...ja ich mám dosť kučeravé a mám s nimi problém celý život..
    je to možno väčšia investícia, ale mnou osvedčená...najlepšie ak pôjdeš priamo do ku kaderníčke, ktorá používa výrobky Wella a ona ti doporučí na typ vlasov tvojej dcéry, aké balzamy a masky na vlasy používať a mám z tejto firmy osvedčený penový vosk, dá sa na suché vlasy a bez vytrhnutia polovice vlasov sa dá ľahko rozčesať...

    Miska 1 je offline (nepripojený) Miska 1

    Miska 1
    Ja hu doma pravidelne zastihávam . Vyskúšala som už množstvo masiek najradšej má olivový olej so žĺtkom . Dávam je aj rôzne kondicionéry a balzamy najviac s rady - Glyskúr . Ale rada by som aj vyskúšala čo ty radíš - penový vosk od Welly - má to nejaký špecialný názov? Ďakujem za všetky rady. Osobne nemám dobre skúsenosti s kaderníčkou - ja mám tiež kučeravé vlasy a po každej návšteve to bolo hrozné.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    aký šampón a kondicionér používa? mne sa tiež zamotávali vlasy a urobila som preto radikálne rozhodnutie...vlasy pod zadok som si dala ostrihať na krátko a od vtedy nemám problémy

    Pachole je offline (nepripojený) Pachole

    Pachole
    Předpokládám, že dcera asi bude dospělá. Jaké změny nastaly v době, kdy se jí vlasy lámou,případně před tímto jevem? Co jí, kolik toho jí, v jakém prostředí se pohybuje? Jaké začala nebo naopak přestala užívat léky, přípravky, hormony? Co prožila - nějaký stres, nemoc, pobyt v prašném, suchém, mrazivém prostředí.... Pátrejte i touto cestou.

    Měnit chemii zvenku na vlasy možná nebude ta správná cesta. Zapátrejte, co se změnilo zevnitř.

    lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

    rada idem do detailov vecí lijana1
    Moja dcera má tiež kučeravé dlhé vlasy, ktoré sa začali velmi lámať .Išla ku kaderníčke, ktorá jej ostrihala poškodené časti vlasov.Začala používať šampony,ktoré rekonštruujú vlas zvnútra a zabranujú lámaniu.Raz za mesiac si dáva vyživujúci zábal a má krásne,bujné a zdravé vlasy.Treba dávať pozor aj na stravu. Nelámu sa Tvojej dcére aj nechty?Nedrží diétu?

    Miska 1 je offline (nepripojený) Miska 1

    Miska 1
    Áno lámu sa jej aj nechty - no pokúšala sa držať diétu ale ona nemá výdrž držala ,diétu tak maximálne 1 týždeň- ináč je absolútne všetko - má dobrý apetít. Lieky neberie žiadne je zdravá ale ani antikoncepciu ešte neberie , ale je v puberte možno to má trochu príčinu. Ináč ich má krásne lesklé , len keby sa jej tak nemotali a nelámali konce.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Kúp si vitamínové tabletky Reghaar -http://www.klubzdravia.sk/produkty/r...mulator-89.asp
    Okrem kvalitného šampónu, kondicionéra, zábalov... pomáha zinok, B -komplex, Koenzým Q10

    elpka je offline (nepripojený) elpka

    žena vo svete mužov elpka
    Miska 1 Pozri príspevok
    Ja hu doma pravidelne zastihávam . Vyskúšala som už množstvo masiek najradšej má olivový olej so žĺtkom . Dávam je aj rôzne kondicionéry a balzamy najviac s rady - Glyskúr . Ale rada by som aj vyskúšala čo ty radíš - penový vosk od Welly - má to nejaký špecialný názov? Ďakujem za všetky rady. Osobne nemám dobre skúsenosti s kaderníčkou - ja mám tiež kučeravé vlasy a po každej návšteve to bolo hrozné.
    je to penový vosk Wella high hair Moon Shine...stačí naniesť na vlasy len trošičku....

    wellnesska je offline (nepripojený) wellnesska

    wellnesska
    ano moze to byt hlavne potrava - vlastne 80% problemov je z toho co jeme. chybaju jej dolezite stopove prvky a mozno ak ich aj v strave prijma, tak sa jej nedaju vstrebat, lebo ma v sebe mnozstvo toxinov, z nevstrebanej potravy.
    Teda moze trpiet aj na potravinovu intoleranciu, vtedy sa zacinaju vacsinou diat podivne zdravotne symptomy - dnes sa to da bezne otestovat u lekarov zaoberajucich sa alternativnou mediciniu alebo doma v pohode testom, ktory sa da zakupit aj cez internet.

    Lalička je offline (nepripojený) Lalička

    Lalička
    Mne sa na vlasy najlepšie osvedčil Cannol od Annabis-u. Zbavila som sa lupín, aj lámania vlasov....Kúpila som ho cez e-shop.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.