Zavrieť

Porady

Myslíte si, že tetovanie, piercing a iné telové modifikácie by nemali mať pracovníci v službách (hotelierstvo)?

Zdravím, Chcela by som sa spýtať čo sa vám ako, napr. budúcim hosťom v hotelovom zariadení pripadá výstredný personál (recepčná, čašník) s tetovaním alebo piercingom nevkusne alebo práve naopak vám to ne vadí.
Ďakujem.
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Vadi ak mam byt uprimny. Samozrejme, ako hostovi mi nezostava ine, ako respektovat slobodu dotycneho jednotlivca ako aj jeho zamestnavatela. Ale ako zamestnavatel by som dal prednost nepotetovanym a bez piercingu a to z viacerych dovodov.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Odpoveď je tak jednoznačná, že nebolo treba zadávať ani otázku.
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Môžem povedať za seba.Tetovanie mi vadí ale prežijem,ale z človeka ktorý má pircing v pere,jazyku,nose mi je na vracanie,nemôžem za to.Vstávam a odchádzam.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

V dnesnej dobe mi to vobec nepride zvlastne,mne to vobec nevadi. Samozrejme s mierou,nie nejaky komplet dotetovany clovek po celom tele. To uz je o inom...

Tu je starsia diskusia,precitaj si nazory. A nabuduce pouzivaj vyhladavac,pred zalozenim novej temy. http://www.porada.sk/t221392-tetovan...racovisku.html
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Myslim si, ze to nepatri do ziadneho zamestnania, kde prichadza zamestnanec do styku s klientom.
Takze rovnako sa to nehodi do hotels ako do banky ci k obchodnikovi.
Tiez by som pri vybere zamestnanca preferovala niekoho bez piercingu ci tetovania.
Pokial ma aj niekto tetovanie, je to jeho osobna vec, ale v praci nesmie byt viditelne, cize len tetovanie, ktore sa da pracovnym odevom prekryt.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tetovanie, ak je pekne urobene mi neprekaza. Piercing mi velmi prekaza..
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Z môjho pohľadu to nepatrí do hotelu. Bohužiaľ to už na prvý pohľad mení úroveň či už hotela, tak aj reštaurácie.
Personál nemá byť stredobodom pozornosti, ale hostia.

PS: malé a vkusné (to je tiež vec názoru a uhla pohľadu)) mi neprekáža.
1 0
Zvedavec89 Zvedavec89

Zvedavec89 je offline (nepripojený) Zvedavec89

Povedal by som, že by mi to vadilo. Tak ako píše Mzdárka Renca, nevrhá to zrovna dobré svetlo na hotel či reštauráciu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať