Zavrieť

Porady

Dohoda o brig. práci študenta

Ahojte, viem že sa toho už popísalo veľa, ale odpoveď na moju otázku som nenašla:
Študent ukončil teraz v r. 2009 štúdium na strednej škole s tým, že chce v septembri nastúpiť na vysokú školu. Doniesol mi potvrdenie o návšteve strednej školy kde je uvedené že v školskom r. 2008/2009 je študent kvarty triedy. Nie som si istá, či je študent do 31.8.2009 alebo len do 30.6.2009 alebo v deň odovzávnia maturitného vysvedčenia.
Do práce nastúpil 24.6.2009, do soc. som ho prihlásila.
Takže teraz neviem či mu mám vystaviť dohodu o brigádnickej práci študentov alebo dohodu o pracovnej činnosti?
Dúfam že som to zrozumiteľne napísala.
Ďakujem za rýchlu odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Student strednej skoly - po maturite je studentom do 31.8. daneho skolskeho roka.
    kludne moze mat DoBPŠ.

    A inak neviem, kvarta je na 8 rocnom gymnaziu cca. ako 8. rocnik ZŠ, nemal na potvrdeni skor 4. rocnik ?

    anna81 je offline (nepripojený) anna81

    anna81
    Ďakujem za rýchlu odpoveď, nebola som si istá či je študent do 31.8.!
    Je to potvrdenie z gymnázia, určite je to stredná škola, nie ZŠ, a naozaj tam má uvedené že je študent kvarty triedy.

    milanr je offline (nepripojený) milanr

    milanr
    Môže študent strednej školy predložiť k DoBPŠ uzatvorenej v júli 2009 Potvrdenie o návšteve školy platné pre šk. r. 2008/2009, ktoré mu škola vystavila ešte v septembri r. 2008 tj.na začiatku šk. roka? V ZP som nenašla ustanovenie, ktoré by pojednávalo o platnosti Potvrdenia o návšteve školy. Ďakujem.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    milanr Pozri príspevok
    Môže študent strednej školy predložiť k DoBPŠ uzatvorenej v júli 2009 Potvrdenie o návšteve školy platné pre šk. r. 2008/2009, ktoré mu škola vystavila ešte v septembri r. 2008 tj.na začiatku šk. roka? V ZP som nenašla ustanovenie, ktoré by pojednávalo o platnosti Potvrdenia o návšteve školy. Ďakujem.
    áno, potvrdenie je platné, nakoľko ide o študenta strednej školy a štatút študenta má minimálne do 31.8.2009.

    Dohoda o brig. práci študenta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.