Zavrieť

Porady

liečba jazvy po ovčích kiahniach na detskej tvári

moje 8-ročné dieťa prekonalo pred necelými 3-mesiacmi veľmi ťažký priebeh ovčích kiahní, po ktorých mu zostalo v tvárovej časti nosa veľké jazvy, užívali sme CONTRACTUBEX a aj PROSIL, avšak bezvýsledne, ostatné jazvy sa pekne zahojili, okrem tých na nose, ktoré sú v nezmenenom stave. Vedel by nám niekto poradiť? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    220870 Pozri príspevok
    Čas to vylieči.
    neviem, či čas, môj syn má na chrbte a ruke tiež jazvy po kiahňach, a to mal tie kiahne už pred 10-timi rokmi... žiaľ, po Contratubexe sa mu tak nejak oduli alebo začali taký keloidný rast, a o dermochlorofyle som vtedy nevedela... to som sa dozvedela len nedávno, že tým dermochlorofylom sa liečia jazvy napr. pri popáleninách a pod., tak by som to pri takej relatívne čerstvej jazve, ako má heelena, vyskúšala...

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    možno by ešte stálo za úvahu vyskúšať Dermochlorophyl, je aj v spreji, aj ako gél...

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    aj moji synovia prekonali ovčie kiahne cca pred 2 rokmi(starší mal vtedy 5r. a mladší 2r), tiež sme to nemali ľahké-na Veľkú noc boli obaja v horúčkach a umrnčaní. Ale nezostali až výrazné jazvy, na vyrážky som im dávala tekutý púder, staršiemu zostala jedna jazvička na hrudníku a mladšiemu na čele(v strede-takmer ako princezna so zlatou hviezdou na čele-len on je princ..)ja si myslím, že to čas zahojí, ved budú v puberte, tak možno to bude ešte horšie alebo lepšie....

    liečba jazvy po ovčích kiahniach na detskej tvári

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.