Zavrieť

Porady

Liek NAVELBINE

Má niekto z Vás skúsenosti s liekom NAVELBINE tabletová forma - používa sa pri liečbe zhubných nádorov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    V stredu ma prijmú na Klenovú, vo štvrtok ma budú operovať, opýtam sa tam na to.

    amazoncanka je offline (nepripojený) amazoncanka

    amazoncanka
    Ahoj, ten liek nepoznam, ale ak ideš na Klenovu do BA, tak nech ťa to netrýpi, ja som tam vlani chodila na chemoterapiu a radioterapiu, sú tam dobrí odborníci, ale hlavne sa neboj!!! Viem, ľahko sa to hvorí a zdraví človek ani netuší čo prežívaš, ale som po onkologickej operácii aj onkologickej liečbe, tak viem o čom hovorím. Psychyka je najdôležiteľia. DRŽ SA!!!

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    JarkaL Pozri príspevok
    V stredu ma prijmú na Klenovú, vo štvrtok ma budú operovať, opýtam sa tam na to.
    ďakujem, už som si zistila o aký druh lieku sa to jedná. Je to klasická forma monoterapie, nie je taká drastická ako lieky podané infúznou formou klasická chemoterapia. Teraz ideme na buď alebo - uvidíme hlavne, či to vydrží srdiečko, nakoľko otec je po transplatnácií srdca.

    Tebe držím palčky a ak sa smiem opýtať, kde tam ideš na onko?

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Idem na chirurgiu. Operovali ma tam minulý rok (hr.črevo), liečili ma rádioterapiou aj chemoterapiou (Dr.Šálek) a teraz mi našli nejaké hrčky v brušnej stene a útvar na pečeni, takže to skúsia povyberať. Potom bude zrejme zas nasledovať liečba. Ďakujem, že mi držíte palce.

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    JarkaL Pozri príspevok
    Idem na chirurgiu. Operovali ma tam minulý rok (hr.črevo), liečili ma rádioterapiou aj chemoterapiou (Dr.Šálek) a teraz mi našli nejaké hrčky v brušnej stene a útvar na pečeni, takže to skúsia povyberať. Potom bude zrejme zas nasledovať liečba. Ďakujem, že mi držíte palce.
    Dr. Šáleka poznám aj osobne, je to fajn človek.

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    VladoaKatka Pozri príspevok
    ďakujem, ale to sa týka infúznych foriem podanej chemoterapie a to je dosť odlišné.

    Ale pomohlo, preštudovala som aj to - ešte raz veľká vďaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.