Zavrieť

Porady

rezim spanku win 7 ultimate

zdravim,

mam problem s win 7 a to taky ze moj notebook nechce prejst do rezimu spanku. jedine co spravi je ze sa prepne do spanku ale potom ho neviem zobudit resp. ho musim vypnut/zapnut. existuje nejake riesenie?

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danmag je offline (nepripojený) danmag

    danmag
    Ahoj ja mam tiez w 7 ultimate a ked ho prepnem cez START a dam uspat tak aj sa tak stane,no a potom ak ho chcem zobudit len potrasiem mysou popripade kliknem a pc sa zapne...

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Moj sa uspi sam od seba, ked na nom asi 15 minut nic nerobim. Potok po kliknuti mysou sa zobudi, ale trva mu asi pol minuty, kym sa preberie k plnej cinnosti. Neda sa to nijako nastavit, aby sa neuspaval, ale uz ma, chudak 4 roky a teda je asi unaveny.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Windows 7 - šetrič obrazovky - zmena nastavenia napájania-zmena nastavenia plánu.Ak sa PC nedá zobudiť treba to nastaviť v biose.

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    No u mna na stolnom PC to funguje tak,ze ho nezobudim mysou ci klavesnicou,ale tlacitkom Power na PC.Ale v biose sa mi teraz nechce hrabat...mozno neskor kuknem

    rezim spanku win 7 ultimate

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.