Zavrieť

Porady

Softver na mzdy

Prosím Vás, vie niekto porovnať softver "Mzdy VEMA" a "WinPaM" zo SunSoft-u D.Kubín? Softver potrebuje firma tak pre cca 60 - 80 ľudí. VEMA je asi drahšia, ale či oprávnene. Ktorý z nich by ste odporúčali?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bellav je offline (nepripojený) bellav

    bellav
    Môže mi niekto napísať, aké máte skúsenosti s programom MZDY Vema alebo WinPam SunSoft D.Kubín? Prosím.

    susann2 je offline (nepripojený) susann2

    susann2
    Ja pracujem s WinPAM, v čase keď som ja robila prieskum trhu bol aj najlacnejší a najviac špecializovaný pre verejnú správu, čo som ja potrebovala. Zvykla som si naň, problémy ktoré sa vyskytnú nie je problém odstrániť s Ivesom. Na odstraňovanie problémov má Ives založenú aj diskusnú skupinu. Nedokážem to, ale porovnať s inými programami. Každý program bude mať vždy niečo, čo bude lepšie vyhovovať a naopak, s čím bude nespokojnosť.

    Nutricia je offline (nepripojený) Nutricia

    Nutricia
    ja som pracovala s Vemou ale som rada že ju už nemáme,má dost komplikované nastavenia a ani graficky to nie je nič moc,pre mna bol ten program tažko čitatelný a neprehladný.Už len ked chceš tlačit mzdové listy,tak program v ktorom aktuálne robíš vidí len 12 mesiacov dozadu,čiže ked si v júni tak vidí jún tohto roku a 5 mesicov z minulého.Potom treba hladat v zálohách.takisto nemáš rozdelených ludí aktuálnych a tí čo by mali byt napr.v archíve,ak chceš vidiet zoznam ludí k danému dátumu musíš si navolit zostavu apod.
    Ten druhý sunsoft nepoznám,poznám ešte magmu od versity a olymp od krosu.

    bellav je offline (nepripojený) bellav

    bellav
    Ďakujem za rady.Medzitým sme sa dozvedeli,že VEMA robí nejaké prezentácie,ale zatiaľ sa prikláňame k tomu IVES-u.

    magnum je offline (nepripojený) magnum

    magnum
    no s vemou mam skusenosti take ze ju spravujem ale nechapem ako z toho programu vypadnu mzdy (podla mna nemozu byt spravne vypocitane) je to moloch co v podstate nic viac neponuka ako ostatny. podla mna najhorsia volba na trhu...

    uzivatelsky je to sap ale funkcne... no neviem...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.