Zavrieť

Porady

čo k 50. narodeninám?

Prosím vás poraďte mi, čo darovať k 50. narodeninám svojej bývalej kolegyni v práci. Poznáme sa už cca 10 rokov, ja som potom ochorela a už 5 rokov som doma., navštevuje ma asi každé 3 mesiace a na narodeniny a meniny. Teraz robí oslavu v práci a tiež ma pozvala - prosím poraďte čo... Je mi srdcu blízka, milá, ochotná vždy pomôcť. Aj teraz príde po mňa na aute a odvezie ma aj domov. Prosím raďte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    ja si myslím, že najlepšie by bolo sa normálne opýtať. Napr. "chcem Ti urobiť radosť, nemáš niake tajné želanie, čo by si chcela", väčšinou tá dotyčna povie, že nič nepotrebuje, ale keď budeš vyzvedať....
    Ja som prekvapená jednej mojej známej. Nikdy by som to na ňu nepovedala, že túži po "stacionárnom bicykli". V sobotu oslavuje 60 - tku, vie o tom, že dostane od nás ten bicykel, /prekvapko to nebude/, ale myslím, že sa naň teší. Dopredu mi nanápadne volala, aký chce....Tak skús.

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    Ak má neaké hobby - na prvom mieste určite niečo v tom zmysle ... ak nemá, niečo pekné do bytu, samozrejme tu musí mať človek prehľad o tom, čo sa jej do bytu hodí.
    Potom ma už len napadá neaký šperk alebo ozdoba, ale na to človek musí aj mať prašule (eurá)
    Ale na kúpenie darčeka musím človeka najprv dobre poznať, ak nejde samozrejme o neosobné biznis pozornosti.
    A hlavne z tvojej otázky je cítiť, že chceš niečo skôr osobné a to sa cudziemu moc radiť nedá.

    Fairy je offline (nepripojený) Fairy

    Fairy
    Myslím, že každú ženu poteší napríklad poukaz na masáž alebo do nejakého skrášľovacieho štúdia. Alebo víkendový pobyt v nejakom kúpeľnom centre, kde ju budú rozmaznávať.
    Ono je aj dôležité, koľko do toho chceš investovať.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    kitky Pozri príspevok
    od byvalej kolegyne?
    Niééé Od detí a odo mňa
    Tak som sa začítala do odpovedí, že podstata otázky mi úplne unikla

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Kazu Pozri príspevok
    Niééé Od detí a odo mňa
    Tak som sa začítala do odpovedí, že podstata otázky mi úplne unikla

    Tusim by som chcela byt tvoja sestra.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    kitky Pozri príspevok
    Tusim by som chcela byt tvoja sestra.
    Ale keby som mala dve sestry, zaplatila by som vám len Viedeň

    čo k 50. narodeninám?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.