Zavrieť

Porady

Dovolneka online

Ahojte, má niekto z vás skúsenosti so zabezpečením dovolenky online? napr. cez stránku kartágo, lastninute a podalebo alebo je vhodnejšie sa obrátiť na cestonú kanceláriu alebo agentúru?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    ja objednávam výlučne cez www.travel.sk ,sú tam príjemní ludia,pomôžu,vybavia, a potom len zaplatím cez banku.Všetko ti pošlú majlom.

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    Jedná sa vlastne o rezerváciu určitého zájazdu. Väčšinou aj tak musíš navštíviť CK kvôli prevzatiu dokladov.

    dara je offline (nepripojený) dara

    dara
    Ja som si to vždy pozrela na nete, pak som zavolala do cestovky, pretože tie ponuky sú zväčša neaktuálne a priamo sa dohodla a zaplatila.

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Takže funguje to aj bez návštevy CK. Cez telefón som zarezervovala, mailom poslali zmluvu , v bannke som zaplatila a pred odletom delegátka CK na letisku odovzdala doklady. Nebol žiaden problém

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Ja som si dovolenku vybrala a zarezervovala cez internet, za čo som dostala zľavu 100,- Sk / osobu, ale papiere som si tak či tak bola prevziať osobne (aj zaplatiť)

    maca88 je offline (nepripojený) maca88

    maca88
    Aj ja som si objednala tento rok dovolenku cez internet,obratom mi poslai potvrdenie objednavky a zmluvu, vypisala som ju poslala mailom,obratom mi prisla potvrdena postou.Po zaplateni mi mailom prislo potvrdenie platby.Instrukcie k dovolenke mi prisli 7 dni pred odletom mailom, ostatné doklady ako letenky a ost. nam delegatky dali priamo na letisku.Nikam som nemusela chodit a dokonca pri objednavke dovolenky mailom sme mali zlavu 5%. Uz by som si inak dovolenku neobjednavala

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.