Zavrieť

Porady

lotus notes

prosim da mi niekto navod alebo nejaku prirucku, ako by som sa mohla naucit pracovat na lotus notes, potrebujem to vediet kym nastupim do prace.A kde si to mam vlastne stiahnut ten program?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Pokial viem, tak Lotus Notes a Lotus Organizer su dve uplne odlisne veci.

    Lotus Notes si asi len tak nestiahnes a nevyskusas. Z toho, co si pamatam, tak to je cela podnikova platforma, na ktorej bezia aplikacie ako e-mail, kalendar, kontakty, ale aj mnohe ine aplikacie.

    Na druhej strane, pokial od teba vyzaduju iba pouzivatelske (nie spravcovske, programatorske) skusenosti, tak sa nemas coho bat. Uzivatelske rozhranie je podobne aplikaciam od Microsoftu.

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    Nicoho sa neboj ak poznas pracu z outlookom tak je to v podstate to iste, vie to robit z poštou, kalendar, kontakty tvoje alebo celej firmy pokope - aj ked mi bol outlook o nieco prijemnejsi funkcne je to to isté

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    tinka1751 Pozri príspevok
    prosim da mi niekto navod alebo nejaku prirucku, ako by som sa mohla naucit pracovat na lotus notes, potrebujem to vediet kym nastupim do prace.A kde si to mam vlastne stiahnut ten program?
    http://www.instaluj.cz/lotus-organizer

    alebo tu je viac odkazov

    http://www.google.com/search?hl=sk&c...Eada%C5%A5&lr=

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.