Zavrieť

Porady

Co znamena cislo plomby

Ahojte, rada by som vedela ci cislo plomby nieco znamena. Napr. datum jej vzniku. Mam cislo plomy a potrebovala by som vediet kedy bola dana plomba zriadena, neviete poradit?vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    je to poradove cislo pod ktorym eviduju prijaty dokument, ktory blombu vyvolal, a suhlasi s cislom ktore je uvedene na peciatke, ktory ti na dokument da kataster
    mam pocit ze kedy bola zalozena sa da vycitat z LV, ale na to ze aka to je blomba potrebujes original dokument a nevim ci ho poskytuje kataster

    Jajka77 je offline (nepripojený) Jajka77

    Jajka77
    Pridam suvislosti.
    Dal sa do realitky pozemok na predaj, pozemok sa predal ale teraz sme zistili ze spoluvlastnik ktory suhlasil s predajom pravdepodobne pozemok zalozil (je tam teraz tarcha). Chystame sa na kataster zistit ako to je zajtra, ale som netrpezliva, tak sa chcem spytat. Preto som sa pytala aj na tu plombu. Plomba na pozemok ma cislo V-5914/2007 a tarcha V-4762/07. Z toho dedukujem ze tarcha vznikla skor ako plomba a vyzera to zle, cize sa to predalo aj s tarchou.


    Pripadne ak mate niekto skusenosti s takymto pripadom alebo ste poculi. Vdaka

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    "Predal" sa pozemok - v tomto pripade znamena, ze ho aj karaster naozaj previedol na noveho vlastnika - hoci na nom bola plobma?

    Jajka77 je offline (nepripojený) Jajka77

    Jajka77
    peniaze uz boli vyplatene a on dal asi teraz na podatelnu navrh na vklad do katastra alebo ako sa postupuje.tam je dajaka lehota, tak teraz nevieme co sa deje alebo udialo, zatial sa neozval zeby daco

    Co znamena cislo plomby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.