Zavrieť

Porady

v čom podnikať

Pekný deň,
hľadám radu pre seba do akého podnikania sa pustiť. Som ČID, mám stredoškolské vzdelanie-chemického zamerania. Z mojich predchádzajúcich zamestnaní mám prax v pomocných administratívnych prácach. Po určitých sklamaniach sa začínam zaoberať myšlienkou na samozamestanie, len tá myšlienka-nápad stále neprichádza, preto sa obraciam o pomoc na Vás.......
Vopred Vám ďakujem a dúfam, že tých nápadov od Vás bude veľa
Usporiadat
jozo_sk jozo_sk

jozo_sk je offline (nepripojený) jozo_sk

Bohuzial, ale kde podnikat a zarabat peniaze, ti len tak niekto neporadi...
0 0
skatarinas skatarinas

skatarinas je offline (nepripojený) skatarinas

Dúfala som, že sa nájde ešte nejaký človek s neskazeným srdiečkom, ktorého nezožiera závisť a dokáže pomôcť aj druhému aspoň radou. No ale kde to žijem, v mori plnom večne hladných žralokov. Dobrú chuť a dobrý spánok.......
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

Rob to čo ťa baví. Podnikanie je len forma obživy, nie práca samotná. Môžeš sa aj zamestnať, príp. robiť kombináciu SZČO + zamestnanie v rámci jedného fachu. Môžeš mať aj dve rôzne roboty - zamestnáš sa dakde ako admin. sila + urobíš si voľáku špecializovanú živnosť vo svojej chemickej odbornosti. Hlavne rob čo ťa baví a v čom si dobrá.
0 0
Mr.Plow Mr.Plow

Mr.Plow je offline (nepripojený) Mr.Plow

žijem teda som
bré ráno,hmmmm nič v zlom ale ja som dáky ten rok musel premýšlataj tak som nič normálne navymyslel.všetko má svoje pre a proti......
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

skatarinas Pozri príspevok
Dúfala som, že sa nájde ešte nejaký človek s neskazeným srdiečkom, ktorého nezožiera závisť a dokáže pomôcť aj druhému aspoň radou. No ale kde to žijem, v mori plnom večne hladných žralokov. Dobrú chuť a dobrý spánok.......
No poradit naozaj nie je problem. Lenze nezabudaj, ze z toho si nic nekupis, a ze realizacia takejto "rady" bude uz len na tebe. A to uz nehovoriac o riziku a zodpovednosti, ktore s tebou uz nikto zdielat nebude. Ja osobne by som sa o rady inych v tejto oblasti moc neuchadzal... To je ako keby sa tu niekto pytal, akeho si ma zvolit zivotneho partnera. Brr...
Naposledy upravil misomiso : 10.12.08 at 22:29
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

skatarinas Pozri príspevok
Dúfala som, že sa nájde ešte nejaký človek s neskazeným srdiečkom, ktorého nezožiera závisť a dokáže pomôcť aj druhému aspoň radou. No ale kde to žijem, v mori plnom večne hladných žralokov. Dobrú chuť a dobrý spánok.......


Toto si snáď nezaslúžime. Ak vieme poradiť v účtoch či daniach, ešte to neznamená, že vieme ale nechcem poradiť teraz Tebe.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Súhlasím s Paulou, obviňovať niekoho, že Ti nechce poradiť v čom podnikať , no to teda nie je fér. Musíš si uvedomiť, že rady sú tu dobrovoľné a podnikateľský nápad? Každý si ho stráži ako oko v hlave. Ja som tiež nezamestnaná a rozhodla som sa podnikať. A tiež Ti môj nápad neprezradím. Poradím Ti - otvor si zoznam voľných a viazaných živností a čítaj. Možno Ťa niečo osloví. Hľadaj, pátraj, ale môžem Ťa uistiť, že dobrý vlastný nápad Ti nikto neprezradí
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
cez vyhľadávanie nájdeš desiatky takýchto tém na porade.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Prečo nás všetkých hneď treba nazývať nenažranými žralokmi. Len preto že neviete čo chcete ale viete to presne? Ale môžem Vám poradiť. Momentálne sú v kurze atómové elektrárne tak si postavte jednu, veď jej prevádzkovanie je voľná živnosť. Áaako mi odľahlo že som mohol niekomu úprimne poradiť. Viete kedy má dosť zamestnaný človek? Keď má kde slušne bývať, čo si obliecť, a pokoj v rodine. Viete kedy má dosť podnikateľ?nikdy lebo ak na chvíľu nie je v strehu už ho vytlačí iný podnikateľ u jeho odberateľov.
0 0
aviator aviator

aviator je offline (nepripojený) aviator

slovenský človek v kristových rokoch ...viac
Na svete je veľa podnikateľských príležitostí, len sa treba poobzerať a pozbierať ich zo zeme
Jazdíme, zväčša každý sám, v ťažkých autách s obrovskou spotrebou určených na prepravu 5 ľudí a nákladu.
Bývame v domoch v ktorých kúrime hlavne neobnoviteľnými palivami.
Vyrúbeme les a papier z dreva vyhádžeme. Vyťažíme ropu a produkty skončia na smetisku a zamoria ovzdušie.
Platíme ťažké love za jedlo, nápoje a drogy, ktoré nám skracujú život.
Vynikajúco platíme úradníkov, ktorí nám pijú krv
Veľa vecí sa dá (vy)robiť lepšie a ľudia zistia, že ich chcú, keď ich niekto ponúkne.
Držím palce.
Naposledy upravil aviator : 13.12.08 at 17:46 Dôvod: gramaťika :-)
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

aviator Pozri príspevok
Na svete je veľa podnikateľských príležitostí, len sa treba poobzerať a pozbierať ich zo zeme
Jazdíme, zväčša každý sám, v ťažkých autách s obrovskou spotrebou určených na prepravu 5 ľudí a nákladu.
Bývame v domoch v ktorých kúrime hlavne neobnoviteľnými palivami.
Vyrúbeme les a papier z dreva vyhádžeme. Vyťažíme ropu a produkty skončia na smetisku a zamoria ovzdušie.
Platíme ťažké love za jedlo, nápoje a drogy, ktoré nám skracujú život.
Vynikajúco platíme úradníkov, ktorí nám pijú krv
Veľa vecí sa dá (vy)robiť lepšie a ľudia zistia, že ich chcú, keď ich niekto ponúkne.
Držím palce.
Presne tak. A uplne najpepsie podinakie je vstup do politiky.
0 0
skatarinas skatarinas

skatarinas je offline (nepripojený) skatarinas

Ďakujem všetkým za reakcie, moc ste mi však zlatíčka nepomohli. No čo už, asi je to tak ako ste mnohí tu napísali, teda že kto už v dnešnej dobe komu poradí nezištne. To už zostalo iba v ľudovej slovesnosti, v rozprávkach.
Prajem všetkým pekný deň
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
kto už v dnešnej dobe komu poradí nezištne.
čo takto sa trošku ponamáhať a použiť vyhľadávanie? To mám akože ja tebe teraz na porade hľadať desiatky, alebo aj stovky tém o podnikateľských nápadoch ktoré tu už sú?
Niekto kto nie je schopný urobiť takýto jednoduchý úkon si ani radu nezaslúži.
0 0
človek človek

človek je offline (nepripojený) človek

Mal by som pre Vás tip na podnikanie. Jednalo by sa o obchodnú činnosť, ktorá nie je veľmi veľmi rozšírená, ale má budúcnosť. Počiatočná investícia je relatívne nízka a môže si ju dovoliť každý, kto má skutočný záujem o podnikanie. Klientela je veľmi široká a zatiaľ ako sa zdá "nevychytaná". Ak sa nebojíte jednať s majiteľmi spoločností, alebo s ich technicko-ekonomickými riaditeľmi, dá sa v tejto branži rozbehnúť veľmi zaujímavé a dlhodobé podnikanie.
0 0
skatarinas skatarinas

skatarinas je offline (nepripojený) skatarinas

Nie som ani tak lenivá, ani tak neschopná aby som sa nepokúšala niečo nájsť na nete. Ale keďže som nebola úspešná tak som sa obrátila sa obrátila s otázkou na poraďákov. Myslela som si, že mi niekto jednoducho poradí, nič viac.
Ďakujem
0 0
skatarinas skatarinas

skatarinas je offline (nepripojený) skatarinas

Môžete ma informovať presnejšie?
Ďakujem
0 0
človek človek

človek je offline (nepripojený) človek

skatarinas Pozri príspevok
Môžete ma informovať presnejšie?
Ďakujem
Skuste pozriet slovensku stranku energouspora...
0 0
vedec vedec

vedec je offline (nepripojený) vedec

CLOVEK:
ta energouspora co si tu spminal myslis ze je to seriozna firma...ja si myslim ze nie? ale ked je tu niekto kto ma stym skusenosti tak sup-sup sem...
0 0
peter kkk. peter kkk.

peter kkk. je offline (nepripojený) peter kkk.

skatarinas Pozri príspevok
Ďakujem všetkým za reakcie, moc ste mi však zlatíčka nepomohli. No čo už, asi je to tak ako ste mnohí tu napísali, teda že kto už v dnešnej dobe komu poradí nezištne. To už zostalo iba v ľudovej slovesnosti, v rozprávkach.
Prajem všetkým pekný deň
a mozno tu su ludia ktory by ti skusili ponuknut nieco co oni sami nedokazu alebo sa nemaju od coho odrazit i ked je tu milion tem, nemozes cakat ze napises ''poradte mi v com podnikat'' a ostatni to vyvestia z krystalovej gule kto vlastne si. ked uz idem nieco pisat a myslim to seriozne vazne tak aspon z casti mohol tvoja tema obsahovat vek, odkial si, finacne zazemie, v akej sfere by si chcela zacat a mnoho ineho pretoze kebyze ti niekto ponukne dobru opravovnu aut(pricom nemas ani vodicak - napr) urcite by si na dotycneu osobu pozerala ako na hlupaka

ked uz ti nikto neporadi, nehladaj chybu v druhych ale v sebe
0 0
judyt@centrum.sk judyt@centrum.sk

judyt@centrum.sk je offline (nepripojený) judyt@centrum.sk

ahojte. skatarinas - co robis vo svojom volnom case, co ta najviac bavi?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať