Zavrieť

Porady

závitovkové súkolesie

prosím vás o pomoc. Potrebujeme vypracovať referát o závitovkovom súkolesí - rozdelenie súkolesia, druhy závitoviek, charakteristické rozmery závitkového súkolesia, príklady .... atď. Keby ste mali doma niekoho kto študuje strojárinu (buď na strednej alebo VŠ-ŽU) a máte učebnice, keby sa vám dalo niečo naskenovať a hodiť to sem v prílohe, alebo aspoň nejaký link, aby sa dalo odkiaľ odraziť .... Už dve hodiny googlujeme a zatiaľ nič použiteľné .... Ďakujem.
Naposledy upravil mandula : 21.01.08 at 12:13
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    deviltaz je offline (nepripojený) deviltaz

    deviltaz
    Tiež študujem strojárinu na tej istej škole.....a musím vás sklamť na túto problematiku existujú asi jediné akceptovateľné skriptá pre tunajších vyučujúcich pánov profesorov a docentov ....názov: Časti a Mechanizmy strojov-L.Málik a kol. neexistujú v elektronickej podobe,je nutné si ich zakúpiť ,či požičať(univerzitná knižnica ŽU na Veľkom Diely) ..cena cca 400-700 SK závisí od predajcu,najlacnejcnejšie sú na samotnej Katedre konštruovania častí strojov. Dobrá správa je že stačí obsah skrípt v danej problematike a rozsahu len okopírovať jednotlivé state,vyučujúcim to stačí ako záruka že si ich skriptá preštudovali
    čo sa týka šibeničného termínu.....stačí len povedať že ich zabudla doma...je to bežná ale účinná výhovorka ....a povedať že do týždňa bude ...všetko OK

    rozum je offline (nepripojený) rozum

    rozum
    O závitkom súkolesí sa dočítate v knihe Časti strojov ll-lll .Ja túto knihu mám ale neviem ako vám s tým pomôžem ešte stále sa účím na počítači

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    našla som niečo
    stačí zadať do googlu, link a zazipovaný súbor

    http://tuke-strojarina.webovastranka...%A9_pomery.pdf
    Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:23

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    rozum Pozri príspevok
    O závitkom súkolesí sa dočítate v knihe Časti strojov ll-lll .Ja túto knihu mám ale neviem ako vám s tým pomôžem ešte stále sa účím na počítači
    Kočka, reaguješ na rok a pol starý príspevok..ja zasa na teba
    téma nie je aktuálna, snáď niekomu osvieži pamäť

    millanos je offline (nepripojený) millanos

    Vylúčený člen millanos
    alla66 Pozri príspevok
    Kočka, reaguješ na rok a pol starý príspevok..ja zasa na teba
    téma nie je aktuálna, snáď niekomu osvieži pamäť



    Musím teba pochváliť, lebo nie všecia sa držia svojho podpisu .

    závitovkové súkolesie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.