Zavrieť

Porady

Nováčikovia - predstavte sa

optimistický pesimista
Ahojte. Volám sa Ján(ík, čo, nulik ...). Pracujem ako učiteľ na ZŠ. Predvčerom mi dcéra poslala adresu tejto stránky, zaregistroval som sa a odvtedy sa od nej nemôžem odtrhnúť. Je to skvela stránka a bude pravdepodobne ešte skvelejšia, ak sa v nej trocu zorientujem. Nie som nejaký extra odborníka na prácu s počítačom, ale sľubujem, že sa to vďaka tejto spoločnosti zlepší. Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vitaj Janko...mi sme boli na tom podobne...takže to chápeme.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mamaliga mamaliga

mamaliga je offline (nepripojený) mamaliga

matka 3 dospelých a 1 13 ročného dieťaťa ...viac
Ahojte, volám sa Eva a som veľmi nový nováčik
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vitaj Evi a cíť sa tu dobre.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ján Rusňák Pozri príspevok
Ahojte. Volám sa Ján(ík, čo, nulik ...). Pracujem ako učiteľ na ZŠ. Predvčerom mi dcéra poslala adresu tejto stránky, zaregistroval som sa a odvtedy sa od nej nemôžem odtrhnúť. Je to skvela stránka a bude pravdepodobne ešte skvelejšia, ak sa v nej trocu zorientujem. Nie som nejaký extra odborníka na prácu s počítačom, ale sľubujem, že sa to vďaka tejto spoločnosti zlepší. Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk
mamaliga Pozri príspevok
Ahojte, volám sa Eva a som veľmi nový nováčik
vitajte, obaja
0 0
bafa bafa

bafa je offline (nepripojený) bafa

domáci pracovník
Ahoj !!!! Stránka je výbornááááá! Len mám problém ! opýtať sa ,alebo odpovedať na otázku ,či tému! Neviem nájsť pri téme miesto , kde odpovedať!

Poradíte ako sa zorientovať v zmluvách o príjmoch zo zahraničia ? To mám každú zmluvu študovať samostatne? Neexistuje "zoznam" : tieto krajiny patria pod vyňaté príjmy a tieto pod zápočet???
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
tak vitaj
bafa Pozri príspevok
Ahoj !!!! Stránka je výbornááááá! Len mám problém ! opýtať sa ,alebo odpovedať na otázku ,či tému! Neviem nájsť pri téme miesto , kde odpovedať!

Poradíte ako sa zorientovať v zmluvách o príjmoch zo zahraničia ? To mám každú zmluvu študovať samostatne? Neexistuje "zoznam" : tieto krajiny patria pod vyňaté príjmy a tieto pod zápočet???

pozri sa do témy

[SEARCH]DAŇOVÉ PRIZNANIE - súhrn tém zaoberajúcich sa s DP[/SEARCH]

keď chceš pridať otázku, tak tam môžeš dať
0 0
Vincentka Vincentka

Vincentka je offline (nepripojený) Vincentka

Ahojte.Tiež som nováčik. Včera som sedela do polnoci na tejto stránke a nevedela som sa odtrhnúť...a tak som sa dnes rýchlo zaregistrovala. :-) Zatiaľ som na lepšiu stránku nenatrafila.Dá sa tu čítať a čítať... Super! Veľmi sa teším.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Vincentka Pozri príspevok
Ahojte.Tiež som nováčik. Včera som sedela do polnoci na tejto stránke a nevedela som sa odtrhnúť...a tak som sa dnes rýchlo zaregistrovala. :-) Zatiaľ som na lepšiu stránku nenatrafila.Dá sa tu čítať a čítať... Super! Veľmi sa teším.
Tak vitaj, ale upozorňujem ťa (už som tak privítala aj iných nováčikov): ak si doteraz všetko hravo stíhala, tak tie časy skončili.
0 0
pepolko pepolko

pepolko je offline (nepripojený) pepolko

mám rád poctivú prácu a seriózne jednanie ...viac
zdravím vás, som tu od včera, a musím sa priznať, že som tu bol skoro do rána. to sa nedá odísť ... a pritom bolo včera Valentína ...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pepolko Pozri príspevok
zdravím vás, som tu od včera, a musím sa priznať, že som tu bol skoro do rána. to sa nedá odísť ... a pritom bolo včera Valentína ...
Tak teda vitaj medzi závislákmi. Nepochybujem, že sa tu s nami budeš cítiť veľmi dobre .
0 0
erika_H erika_H

erika_H je offline (nepripojený) erika_H

ahojte,tiež som tu nová
je to super stránka,je tu veľa zaujímavostí a je úžasné,akí sú tu ľudia,že poradia keď môžu
a snažia sa pomôcť
ste tu naozaj úžastní
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

erika_H Pozri príspevok
ahojte,tiež som tu nová
je to super stránka,je tu veľa zaujímavostí a je úžasné,akí sú tu ľudia,že poradia keď môžu
a snažia sa pomôcť
ste tu naozaj úžastní
Vitaj a rýchlo sa tu udomácni...
0 0
erika_H erika_H

erika_H je offline (nepripojený) erika_H

Anja111 Pozri príspevok
Vitaj a rýchlo sa tu udomácni...
ďakujem za privítanie
ja sa tu udomácnim veľmi rýchlo myslím,už dlhšie si tu čítam príspevky,ktoré sú mi veľkým prínosom, takže keď budem potrebovať, budem sa mať aspoň s kým múdrym poradiť,to je fajn
0 0
liliana23 liliana23

liliana23 je offline (nepripojený) liliana23

v jednom kole
ahojte,volam sa katka a som tu od vcera....a som tu aj dnes,oci padaju ale telo sedi a sedi a nie a nie ist do hajan....ste super,normalni ludia s beznymi problemamivdaka ze ste tu pre nas zatial neskusenych a mozno troska aj hanblivych
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
liliana23 Pozri príspevok
ahojte,volam sa katka a som tu od vcera....a som tu aj dnes,oci padaju ale telo sedi a sedi a nie a nie ist do hajan....ste super,normalni ludia s beznymi problemamivdaka ze ste tu pre nas zatial neskusenych a mozno troska aj hanblivych
vitame ťa, a rozkukaj sa dobre...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pri porade na spánok zabudni. Keď chceš mať vedomosti, tak budeš na porade nalepená stále. My všetci, čo sem chodíme každý deň sme už z nej závislí. Tak vitaj.
0 0
Lucka V Lucka V

Lucka V je offline (nepripojený) Lucka V

Dobrý večer volám sa Lucia a som závislá - od porady. Ale niekedy ma pochytia aj nervy lebo sa mi stane že na jednu odpoveď dostanem 2 rozdielne odpovede a potom čučím a neviem sa rozhodnúť čo si mám vybrať. A niekedy by som uvítala po lopate vysvetlenie a nie vždy odvolanie na zákon.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zákon je zákon, musíš si ho naštudovať. Keď vieš číslo zákona, tak tie dve rozdielne odpovede si v tom zákone vieš overiť a podľa toho sa rozhodneš. Keď nevieš číslo zákona, tak čušíš a rozmýšlaš, kto má pravdu. Ani lopatistická odpoveď nie je na zahodenia, ale lepšia je odvolávka na § a číslo zákona.
0 0
lulu55 lulu55

lulu55 je offline (nepripojený) lulu55

Ahojte, ja som tiež nová, len teraz som našla túto časť Porady: Nováčikovia, tak sa Vám predstavujem. Som Lulu, som účtovníčka a myslím si, že zachvíľu budem vďaka porade aj závisláčka. Ráno v práci hneď po príchode, v priebehu dňa, keď sa dá, večer doma..... A ČO MOJA DOMÁCNOSŤ?. Ale inak SUPER stánka, klobúk dolu. Takže sa budeme stretávať. Pa
0 0
Lucka V Lucka V

Lucka V je offline (nepripojený) Lucka V

Zákon je zákon, musíš si ho naštudovať. Keď vieš číslo zákona, tak tie dve rozdielne odpovede si v tom zákone vieš overiť a podľa toho sa rozhodneš. Keď nevieš číslo zákona, tak čušíš a rozmýšlaš, kto má pravdu. Ani lopatistická odpoveď nie je na zahodenia, ale lepšia je odvolávka na § a číslo zákona.

Áno ja viem že si to musím naštudovať, ale niekedy mám pocit že to čítam 10x a nie a nie prísť na to čo mi to chce povedať. Tebe sa to nestalo? Alebo som sa stretla aj s takým názorom, že ked som na semináry a problém s ktorým potrebujem pomocť pochopím, čo mi ten dotyčný chce povedať, ale ostatné veci keď počúvam, zistím že nemám ani šajnu o čom rozpráva. . Verím že praxou a skúsenosťami, ktoré mi tu odovzáte sa posuniem ďalej. A samozrejme študovaním zákonov. Chcem sa Vám touto cestou všetkým poďakovať a hlavne muške /to bolo včera super - halóo možem tu vykladať/. Ešte raz vďaka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať