Zavrieť

Porady

Ake plastove okna?

Chcem sa opytat na Vas nazor ohladom plastovych okien. Rozhodujem sa medzi oknami inoutic luxury 6.komorove od firmy INCON a oknami BRUGMAN EKONOMIC.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    jaho186 Pozri príspevok
    Chcem sa opytat na Vas nazor ohladom plastovych okien. Rozhodujem sa medzi oknami inoutic luxury 6.komorove od firmy INCON a oknami BRUGMAN EKONOMIC.
    Tie Brugman nepoznám,ale ja mám teraz objednané na celý dom tie Incon + 3 sklo. Neni čo rozmýšľať okná sú kvalitné a teraz majú neskutočné zľavy do konca mesiaca.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Pri oknách si myslím treba všímať okrem profilu a zasklenia aj firmu,ktorá ich vyrába,pretože to je viac ako polovica kvality na oknách.Samozrejme aj toho,kto ich osadí.

    day je offline (nepripojený) day

    day
    TomasHC ma nasmeroval do "Ciech", link, mozno pomoze

    http://stavba.tzb-info.cz/t.py?t=2&i=6446&h=269&pl=38

    ja mam v plane 3sklo 4-16-4-16-4, plnene Argonom, ostatne je otvorene

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    day Pozri príspevok
    TomasHC ma nasmeroval do "Ciech", link, mozno pomoze

    http://stavba.tzb-info.cz/t.py?t=2&i=6446&h=269&pl=38

    ja mam v plane 3sklo 4-16-4-16-4, plnene Argonom, ostatne je otvorene
    Citujem z clanku "Snad jen Internom a Gealan se zdržují v zadní části pelotonu a naopak Trocal by měl být na jeho čele."

    Takze som rad, ze som kupil Trocal

    CherryAnn je offline (nepripojený) CherryAnn

    CherryAnn
    S tými firmami, čo ste uviedli skúsenosť nemám, ale my sme si kupovali u firmy www.okno-centrum.sk a sme spokojní, dokonca ani ten neporiadok, nad ktorým plakali moje kamarátky, keď im robili okná, nebol taký hrozný

    Majo K. je offline (nepripojený) Majo K.

    Majo K.
    Ahoj. Čo sa plastových okien týka , doporučujem min.5-komorové v kombinácii s trojsklom .Ak k tomu patria aj Vchodové dvere tak pozor na povrchovú úpravu. Čím je dekor tmavší tým čakaj väčšie problémy. VD najlepšie biele .Pri výbere výrobcu doporučujem využiť možnosť pozrieť aj výrobu . A pozor na montáž , aj dobre vyrobené okno može znehodnotiť nekvalitná montáž.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.