Zavrieť

Porady

Nejde video z Tablet. tv. Preco.?

Tablet Samsung GalanxyTab3 Lite. PRI SPUSTENI VIDEA NACITAVA ALE DISPLAY JE ČIERNY!
7 komentárov     zbaliť
arizona Vsetky videa,alebo iba niektore? Skus iny prehliadac
misoft Asi čierne video .
Niektoré videá sú flash, niektoré html5 - ale neupresnil, či videá neprehrá v prehliadači, alebo v prehrávači videí....
arizona Asi flasch player v androide...tiez mam ibciernu obrazovku
misoft Nuž smola - Flash už pre Android nie je podporovaný. Ak treba Flash player pre Android - z Play Google nie je dosiahnuteľný (je vyradený) - iný zdroj je tu: http://en.softonic.com/s/adobe-flash....2-apk:android
arizona Viem,skusala som stiahnut z inch zdrojov,ale aj na ich stranke je mozne najst stasiu verziu pre androidy,ale nefunguje. Stiahne,ale otvara sa automaticky ako dokument,take haky-baky...
misoft Je to appka. T.Z. žo ju musíš hodiť do tabletu a tam inštalovať. Samozrejme povoliť inštalovanie aplikácií tretích strán. Inak to neinštaluje, len otvorí ako zdrojový súbor. Mne tiež v tablete videá na chrome nešli - čierne nič. Nainštaloval som (a povolil inštalovanie) celého Flash Playera pre Android a chrome už prehráva videá.
Iné je to pre FF pre Android - ten to prehrávanie flashoviek má v sebe.
sakufo Ďakujem! Stiahol som Flash a video ide v Google aj v Chrome!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nejde video z Tablet. tv. Preco.?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.