Zavrieť

Porady

polná kvetinová tráva

Ahoj chcela by som vysadit polnú kvetinovú trávu do záhradky mám tam ešte plac asi 20m2 mám tam orasnú záhradku, užitkovú stromy jablonky, slivky ,hrušky,broskyne ,len neviem či to tam zapasuje ,alebo mi poradte čo by som si tam mohla dat aby to nebolo moc pracné ,alebo kto má polnú trávu prosím poradte mi či je to dobré
Naposledy upravil babicka1 : 26.03.14 at 12:06
Richard Poprosím ťa uprav si názov tak aby vystihol tvoju otázku ktorú popisuješ.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Asi myslis KVETNATU LUKU. Na menej vyuzivane plochy je idealna, pretoze na rozdiel od travnika nevyzaduje tolko starostlivosti. Existuju rozne zmesi pre rozne stanovistia, co je potrebne dodrzat.
    Prvy rok luka nevyzera az tak povabne, lebo su v nej rastlinky, ktore sa vyvijaju pomalsie. Druhy rok je uz zapojena a od tretieho je "hotova".
    Urcite ma vyznam pri ovocnych stromoch, kam vzdy prirodzene patrila. Ja s lukami velmi rada pracujem.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    babicka1 ano mala som namysli kvetnatú lúku ,len nemôžem dostat kúpit takú zmes
    BXLmiami Planta naturalis v CZ.
    arizona Pozri v zahradkarstvach,ale aj na stojanoch v hypermarketoch
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zapasuje tam to, co sa paci tebe. Nepozeraj do blbych katalogov s golfovmi travnikmi, riad sa srdcom a tym, co sa ti paci.
    Tiez mam velku zahradu,zasiala som lucnu zmes, namiesto uhladneho travnika plneho chemie,postrekov a hnojiv mam pri dome luku, krasnu na pohlad,plnu kvetov,vciel,motylov,vtakov...
    Ak mas rada prirodnejsi styl zahrady, tak nevahaj :-)
    Naposledy upravil arizona : 21.04.14 at 22:55
    babicka1 dakujem za radu aj to tak urobím

    polná kvetinová tráva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.