Zavrieť

Porady

konatel-samoplatitel ZP z uctu sro

Konatel a spolocnik v jednej osobe bez pracovnej zmluvy a odmien v s.r.o si plati ako samoplatitel preddavok na zdrav.poistenie vo vyske 692 Sk-. okrem toho aj ine sukr.veci netykajuce sa spolocnosti hradi z uctu s.r.o. Ako to spravne zauctovat./ naklad na osobnu spotrebu?/dakujem za vysvetlenie-som zufala zaciatovnicka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mabu je offline (nepripojený) mabu

    mabu
    dakujem.Na drzovku si dovolim predlozit este informaciu ktora by mohla ovplyvnit sposob uctovania? Srocka kupila dom v ktorom sidli. Tuto investiciu konatel uhradill zo svojich vlastnych penazi .Uctovala som to 211/365. Srocka este nezarobila na to aby to mohla vratit.mohla by som tie jeho osobne platby pouzit ako postupne vysporiadanie voci spolocnikovi????hm

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    mabu Pozri príspevok
    dakujem.Na drzovku si dovolim predlozit este informaciu ktora by mohla ovplyvnit sposob uctovania? Srocka kupila dom v ktorom sidli. Tuto investiciu konatel uhradill zo svojich vlastnych penazi .Uctovala som to 211/365. Srocka este nezarobila na to aby to mohla vratit.mohla by som tie jeho osobne platby pouzit ako postupne vysporiadanie voci spolocnikovi????hm
    Na konci roka cez ID spočítaj jeho súkromné výdaje a kompenzuje 365/355

    konatel-samoplatitel ZP z uctu sro

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.